Firestone uvádí na trh novou pneumatiku Roadhawk

13. července 2017, 14:50

Firestone spustil v roce 2014 program revitalizace své značky v Evropě. Jeho základem jsou investice do produktů, rozšiřování produktové řady a zvyšování povědomí o značce mezi zákazníky. Pneumatika Roadhawk je šestou pneumatikou, kterou Firestone uvádí na trh během pouhých tří a půl let.

Završení produktové řady
Firestone Roadhawk
je pneumatikou pro každého, která vznikla na základě průzkumu požadavků mezi více než 1.000 evropskými řidiči. Z rozsáhlého výzkumu trhu vyplynulo, že řidiči chtějí pneumatiku s vysokými výkony a dlouhou životností. Řidiči potřebují bezpečnou cestovní pneumatiku, na kterou se mohou spolehnout za všech podmínek, od deštivého počasí přes popojíždění v dopravní koloně až po jízdu na dálnici. Právě takovou pneumatikou je Roadhawk. Firestone touto pneumatikou završuje modernizaci své produktové řady.

Konstrukce pro vysoké výkony a dlouhou životnost
Konstrukce pneumatiky Firestone Roadhawk zaručuje vysoké výkony po celou dobu dlouhé životnosti. Pneumatika Firestone Roadhawk v nezávislých testech organizace TÜV SÜD potvrdila, že poskytuje lepší provozní vlastnosti na mokru než konkurence i po ujetí 20.000 kilometrů. Nabízí také o 20 % delší životnost než její předchůdce Firestone TZ300.

Nejlepší přilnavost na mokru ve své třídě
Pneumatika Firestone Roadhawk obdržela díky svému jedinečnému dezénu a speciálně vyvinutým pryžovým směsím nejvyšší hodnocení „A“ na informačním štítku EU za přilnavost na mokru.

Nejkratší brzdná dráha na suchu ve své třídě
Nezávislé testy organizace TÜV SÜD potvrdily, že pneumatika Firestone Roadhawk poskytuje také nejlepší brzdné výkony na suchu ve své třídě. V porovnání s konkurenčními pneumatikami byla její brzdná dráha až o 3 metry kratší.

Lehká kostra pneumatiky přispívá k nízkému valivému odporu, který snižuje spotřebu paliva.

Vzhledem k trendu, kdy jsou do výbavy rodinných vozů a cestovních automobilů stále častěji  zařazována větší kola, bude nabídka pneumatik Firestone Roadhawk zahrnovat rozměry pro kola s průměrem ráfku 15“ až 19“.

Evropská prezentace pneumatiky Firestone Roadhawk
Firestone představil svou nejnovější cestovní pneumatiku Firestone Roadhawk ve dnech 31. května až 4. června v Barceloně. Přibližně 300 účastníků z celé Evropy oslavilo značku Firestone a podrobilo pneumatiku Roadhawk testům při různých jízdních zkouškách na závodním okruhu Parcmotor Castellolí i na atraktivní vytyčené trase, vedoucí po silnicích katalánského regionu.

Rozmanité jízdní zkoušky prokázaly, že pneumatika Firestone Roadhawk skutečně poskytuje vysoké výkony během celé doby prodloužené životnosti a své spolehlivé provozní vlastnosti si zachovává i po ujetí 20.000 km, ať se jedná o jízdu na mokrém povrchu, ovladatelnost nebo brzdění. Akci završila návštěva slavného hudebního festivalu Primavera Sound, jímž byl zahájen třetí ročník hudebních akcí Firestone Music Tour.

Tato prezentace byla pro značku Firestone důležitým milníkem, protože potvrdila její zaměření na revitalizaci značky Firestone v Evropě. Podívejte se na video z této akce:

Související články

Nová pneumatika Firestone Vanhawk 2
Nová pneumatika Firestone Vanhawk 2

Firestone má pochopení pro majitele i řidiče lehkých užitkových vozů, kteří musí být připraveni na plnění nejrůznějších úkolů, při nichž absolvují krátké jízdy s častým zastavováním, překonávání delších vzdáleností, doručování zásilek v popojíždějící dopravě a neustálé manévrování v každodenním provozu.

Nová pneumatika Firestone Roadhawk
Nová pneumatika Firestone Roadhawk

Firestone přináší do evropského segmentu pneumatik se střední cenovou úrovní revoluci v podobě pneumatiky Roadhawk, která nabízí řidičům v mnoha ohledech vynikající výkony s delší životností.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!