Nexen uvádí pneumatiku, která ochrání řidiče na sněhu, ledu i v dešti

26. října 2017, 11:43

Společnost Nexen Tire uvádí na trh zcela nový typ zimní pneumatiky Winguard Sport 2. Zdokonalená směs a významně inovovaný dezén zajišťují špičkový výkon při jízdě v nepříznivém zimním počasí a eliminují riziko nehody vlivem nekvalitního obutí.

Pneumatika WinGuard Sport 2Dezén Winguard Sport 2 má o 17 % více bloků než běžné pneumatiky. To v praxi znamená znásobení počtu ostrých hran pláště, takže pneumatika daleko lépe zabírá na zasněženém i ledovém povrchu. Výkon a stabilitu v zimním počasí podporují i trojrozměrné sinusové drážky, které zaručující tuhost běhounu při jízdě na mokré i suché vozovce. Nový směrový dezén zároveň snižuje riziko aquaplaningu.

Kvality nového výrobku ocenil i magazín AutoBild. Ve velkém testu 50 zimních plášťů rozměru 225/50R17 se Winguard Sport 2 umístila na desátém místě a navíc obdržela cenu „ECO Master“. Tu získaly skutečně jen ty nejúspornější pneumatiky – Winguard Sport 2 ujela téměř 50.000 kilometrů a měla průměrné nejnižší náklady na 1.000 kilometrů ze všech hodnocených vzorků.

Winguard Sport 2 se v současné době vyrábí ve třech různých velikostech ráfku – 17, 18 a 19 palců a jsou tak vhodné pro vozy střední a vyšší třídy. Řidiči si mohou vybírat z celkem 26 rozměrů těchto pneumatik. Technologické parametry Winguard Sport 2 v sobě spojují výkonnost, ovladatelnost, stabilitu a bezpečnost, což jsou ideální podmínky zimního obutí.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!