Nexen na originální výbavě Porsche Macan

14. prosince 2017, 16:34

Přední světový výrobce pneumatik Nexen Tire oznámil, že zahájil dodávky plášťů na originální výbavu sportovních vozů Porsche. Je to v řadě již druhá spolupráce firem Nexen Tire a Porsche. Nyní bude Nexen dodávat pláště N’FERA RU1 o rozměrech 235/55R19 101Y a 255/50R19 103Y na luxusní SUV Porsche Macan.

Nexen Tire pro Porsche MacanN’FERA RU1 jsou UHP pláště určené pro sportovní jízdu a Nexen je již dodává například také na luxusní SUV Porsche Cayenne. Co se týká prožitku z jízdy ve sportovních vozech, plášť N’FERA RU1 přesvědčí řidiče přesným vedením a bezkonkurenční stabilitou v rychle projížděných zatáčkách. Technologie 3D-Nano Grip se stará o maximální záběr a optimální výkon při brzdění na suchém i mokrém povrchu. Konstrukce, která obsahuje hybridní aramidovou kordovou vložku a speciální plnidlo použité v patkové části, zajišťuje ještě větší stabilitu pláště.

Díky svému výjimečnému designu běhounu a unikátním vlastnostem získal plášť N’FERA RU1 celkem devět ocenění za design v Evropě, Americe a Asii včetně prestižní ceny 2017 Red Dot Design Award a titulu Good Design Award z Japonska. Také dodávky plášťů Nexen na první výbavu ukazují na vysokou kvalitu a schopnost doručit optimálně navržené pneumatiky pro výkonné automobily.

„Jsme nadšeni tím, že dodáváme naše pneumatiky jako originální výbavu pro sportovní vozy Porsche. Je to bezpochyby prémiový výrobce automobilů, který se může pochlubit designem a kvalitou světové úrovně,“ uvedl Travis Kang, CEO Nexen Tire.

Nexen Tire ročně vyrobí 42 milionů plášťů pro osobní vozy, SUV a lehké užitkové automobily. Využívá při tom pokročilé technologie, které zajišťují bezkonkurenční kvalitu, uniformitu při výrobě a výjimečný design. Nexen Tire dodává pneumatiky na první výbavu více než 20 globálním výrobcům automobilů v Jižní a Severní Americe, Asii i v Evropě.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!