Ford Mustang Mach-E z výroby na pneumatikách Continental

10. srpna 2021, 10:26

Continental získal schválení pro dodávky pneumatik PremiumContact 6 pro elektromobil Ford Mustang Mach-E v rámci první výbavy. Pneumatika PremiumContact 6 je speciálně uzpůsobena pro komfortní a sportovní jízdu, současně však díky nízkému valivému odporu je vhodná pro elektromobily, protože dokáže prodloužit dojezd elektromobilů.

Ford Mach E

Andreas Schlenke, vývojář pneumatik ve společnosti Continental, říká: „Nemáme speciální pneumatiku určenou výhradně pro elektromobily. Místo toho již více než deset let pracujeme na rozvoji našeho stávajícího portfolia tak, aby splňovalo požadavky všech elektromobilů a současně také udržitelným způsobem přispívalo ke snižování emisí vozidel s běžnými motory.“

Všechny pneumatiky pro elektromobil Ford Mustang Mach-E mají valivý odpor třídy A, která představuje nejen nejvyšší hodnocení na štítku EU, ale také nejlepší hodnotu v tomto segmentu.

Pneumatika PremiumContact 6 je optimalizovaná pro komfortní sedany a sportovní automobily, jako je například Ford Mustang Mach-E. Nabízí pohodlí, přesné řízení i vysokou bezpečnost a je šetrná k životnímu prostředí. V zájmu dosažení těchto parametrů inženýři vyvinuli nové směsi, navrhli nový dezén pneumatiky a vytvořili běhoun, který zaujme komfortní jízdou. Ve výsledku došlo ke zlepšení handlingu, valivého odporu, kilometrového výkonu a komfortu až o 15 % ve srovnání s předchozím modelem PremiumContact 5.

Schválené výrobky a rozměry

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!