APM Automotive: Obchodní zástupce

11. prosince 2017, 17:43 Job offer may be outdated

APM Automotive s.r.o., která za více než dvě desetiletí úspěšného obchodování a rozvoje získala stabilní postavení a patří na tomto trhu mezi nejvýznamnější přímé dovozce náhradních dílů, hledá do svého týmu novou kolegyni/kolegu na níže uvedenou pozici:

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE – region Teplice

Náplň práce:
– Aktivní vyhledávání nových potencionálních zákazníků v přidělené oblasti
– Péče o stávající portfolio zákazníků
– Poskytování poradenské služby k prodávanému sortimentu
– Mapování situace na trhu, reporting

Požadavky:
– Aktivní přístup k obchodu
– Velmi dobré komunikativní a vyjednávací schopnosti
– Praxe na pozici obchodního zástupce výhodou
– Znalost náhradních dílů na osobní a užitkové automobily
– Odolnost vůči stresu a pozitivní přístup

Nabízíme:
– Perspektivní zaměstnání ve stabilní společnosti s významným postavením na trhu
– Odpovídající finanční ohodnocení včetně motivačního odměňovacího systému
– Profesního rozvoj a osobní růst podpořený firemními vzdělávacími programy
– Dovolená navíc, příspěvek na stravování a další zaměstnanecké benefity
– Firemní akce

Nástup: Nástup 01/2018 nebo dle dohody

V případě Vašeho zájmu zašlete strukturovaný životopis na e – mail: job@apm.cz, předmět zprávy:  Obchodní zástupce – Teplice.

Poskytnutím svých osobních údajů uvedených v zaslaném životopise pro firmu APM Automotive s.r.o. Nádražní 104, Kdyně, IČ: 00670863, dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v personální databázi firmy za účelem případného získání zaměstnání. Tento souhlas můžete kdykoli svým písemným prohlášení vzít zpět.