ELIT CZ: PRODUCT MANAGER Junior – AUTOMOTIVE

26. února 2018, 16:35 Job offer may be outdated

Společnost ELIT CZ, spol. s r.o., součást nadnárodní skupiny ELIT Group a člen americké skupiny LKQ, která je největším distributorem náhradních dílů na světě, hledá do svého týmu v České republice novou kolegyni/kolegu na níže uvedenou pozici

PRODUCT MANAGER Junior – AUTOMOTIVE – VYBAVENÍ AUTOSERVISŮ
Praha 5 – Stodůlky

Jsi absolvent a hledáš vhodný start Své kariéry?

Auta jsou tvůj svět a chceš se jim v práci naplno věnovat?

Tak právě pro Tebe je vhodná naše pozice, kterou aktuálně hledáme k našemu kolegovi Ondrovi, který je u nás specialista na garážovou techniku a nářadí – budeš tak mít možnost zdokonalovat své schopnosti a znalosti v sortimentu, ve kterém se snažíme neustále nabízet ty největší novinky. Nejen Ondra, ale i celý tým garážovky ti budou zkušenou a hlavně fajn oporou ve všem co budeš potřebovat!

Náplň práce:
Pozice produktového managera znamená komunikaci téměř se všemi odděleními ve firmě a přináší tak zajímavou práci v součinnosti s oddělením nákupu, marketingu, IT, logistiky a především prodejního týmu, pro který budeš technickou podporou v oblasti svěřených produktů. Ke své práci budeš využívat mnoho zajímavých programů a aplikací a tvoje práce prostě nebude žádná nuda!!

Mezi Tvou každodenní činnost by především patřilo:
– Určování cenové politiky svěřených produktů včetně plánování a přípravy marketingové podpory, monitoring trhu a konkurence
– Technická a obchodní podpora prodejnímu týmu
– Komunikace s dodavateli a účast na jednáních
– Komunikace s kolegy z ostatních zemí Elit Group – SK,PL,HU,RO a UA v angličtině
– Příprava obchodně-technických materiálů na podporu prodeje
– Údržba dat v systému a v elektronickém katalogu Elit E-cat a jejich optimalizace pro komfortní a přesné vyhledávání dílů našimi zákazníky
– Aktivní vyhledávání novinek v sortimentu a jejich příprava a s tím spojená spoluzodpovědnost za výsledky ve svěřených produktech s možností vidět za svojí prací reálné výsledky a přinášet své nápady.

Koho hledáme:
Abys zapadl/a do naší společnosti a nabízená pozice Tě bavila, měl/a by sis na většinu následujících otázek odpovědět ano:
– důležitá je chuť a zájem učit se novým věcem a aktivní přístup ke svěřené práci
– máš VŠ/SŠ vzdělání, technický směr výhodou, ideálně v kombinaci s přehledem ve vozovém parku a zájmem o problematiku garážové techniky a nářadí (auta by tě měla prostě bavit)
– pokud máš zkušenost na pozici Product Manager je to výhodou, není to však podmínkou
– ovládáš AJ na takové úrovni, aby Tě nebrzdila při každodenní písemné a telefonické komunikaci se zahraničními partnery
– dobře si rozumíš s počítačem (ovládáš výborně MS Office – zejména Excel)
– umíš komunikovat se svým okolím a máš dobré vystupování
– něco ti říká analytické a logické myšlení (matematika nebyla tvůj největší nepřítel během studia)
– zodpovědnost, odolnost vůči stresu, pečlivost, vysoké pracovní nasazení a flexibilita patří kromě jiných mezi Tvé silné stránky
– samostatnost a smysl pro týmovou spolupráci

Co Ti nabízíme:
Elit CZ je všechno jen ne obrovská korporace, kde bys nemohl/a nic změnit nebo se aktivně podílet na rozvoji společnosti i oboru, ve kterém jsme jedním z leaderů. Každý zaměstnanec u nás má jméno, tvář a podporu nejen od kolegů, ale i od vedení firmy:
– zajímavou práci v zázemí velké mezinárodní společnosti
– fixní plat plus velmi motivující finanční ohodnocení v případě dobrých výsledků
– služební telefon, notebook
– denní komunikaci v angličtině
– přátelský kolektiv, pro který je cílem perfektně odvedená práce a kteří tě rádi zasvětí do svěřené práce a budou ti v případě potřeby velkou a hlavně zkušenou oporou
– možnost osobního rozvoje, zajímavých školení
– můžeš kariérně růst – všichni naši vedoucí zaměstnanci u nás začínali
– slevy na náhradní díly na Váš vlastní vůz nebo pro tvou rodinu

a samozřejmě systém dalších zajímavých zaměstnaneckých výhod, např.:
– možnost výhodného volání pro tebe a tvou rodinu
– stravenky v hodnotě 80 Kč
– dle odpracovaných let nárok na osobní a bonusové volno
– odměnu 2000 Kč při narození tvého dítěte nebo odměnu za odpracované roky v naší společnosti za 5,10,15 či 20 let vynásobenou tisícem
– výhodné lístky do divadel a na koncerty
– občerstvení na pracovišti
– jazykové kurzy plně hrazené zaměstnavatelem (angličtina,němčina nebo italština)
– Multisport karta, aby se naši zaměstnanci udržovali fit
–  místem výkonu práce bude Praha 5- Stodůlky – Jeremiášova 1283/18
– nastoupit můžeš kdykoli po dohodě

Pokud Tě naše nabídka zaujala, jednoduše prosím zašli svůj životopis společně s tím, proč jsi pro tuto práci ten/ta pravý/á. Kontakty najdeš zde: http://www.elit.cz/kontakt/pobocky.html

Ve své odpovědi prosím uváděj následující prohlášení: „Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů uvedených v mé žádosti o zaměstnání pro potřeby výběrového řízení v souladu se zákonem ze dne 29. srpna 1997 o ochraně osobních údajů (Sbírka zákonů z roku 2002 č. 101, bod 926, ve znění pozdějších předpisů).“

Informace o pozici
Místo pracoviště: Jeremiášova 1283/18, 155 00  Praha-Stodůlky, Česká republika
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Benefity: Bonusy/prémie, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, firemní akce
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (pokročilá)

Zadavatel: ELIT CZ, spol. s r.o.
Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt
ELIT CZ, spol. s r.o.
Alžběta Hlinková