AUTO PARTNER: Skladník (Praha)

20. dubna 2017, 17:52 Job offer may be outdated

Společnost AUTO PARTNER hledá vhodné kandidáty na pozici

Skladník auto/moto dílů

PRAHA

Firma Auto Partner se zabývá širokou distribucí náhradních dílů na osobní, dodávkové vozy a motocykly. Působí na trhu od roku 1993. Firma poskytuje svým zákazníkům speciální služby z oblasti dodávek zboží, skladování, marketingu a také vývoji prodeje. V současné době firma s obratem 4,3mld CZK, zaměstnává téměř 1.000 zaměstnanců na různých pozicích na padesáti pobočkách rozmístěných po celé zemi.

Koho hledáme:
– lidi s chutí pracovat rozvojově a intenzivně, charakterizující se kreativitou a otevřeností
Hlavní náplň:
– příjem/výdej zboží ze skladu
– udržování pořádku ve skladu

Požadujeme:
– znalost auto/moto dílů výhodou
– minimálně odborné vyučení bez maturity
– flexibilita

Nabízíme:
– práci ve velké firmě se silnou pozicí na trhu
– stabilní pracovní podmínky
– odměňování podle motivačního prémiového systému
– zaměstnanecký poměr na HPP
– možnost vlastního rozvoje
– profesionální pracovní vybavení

Prohlašujeme, že budeme kontaktovat vybrané kandidáty.

Zasláním životopisu potvrzujete tuto doložku:  Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů obsažených v mé žádosti o zaměstnání pro potřeby výběrového řízení v souladu se zákonem ze dne 29.8.1997 o ochraně osobních údajů dle zákona č.133, bod 883.

Životopis zašlete na e-mail: m.hradzki@autoap.com.pl