Veletrh ProfiAuto Show se neuskuteční ani v roce 2021

5. října 2020, 13:53

Značka ProfiAuto, pořadatel motoristického veletrhu ProfiAuto Show, se rozhodla pro zrušení akce také v roce 2021.

Veletrh ProfiAuto Show 2021 zrušen

Rozhodnutí vychází jak z aktuální situace spojené s koronavirem – péčí o bezpečnost účastníků akce – tak zodpovědností za spolupráci s vystavovateli. „Momentálně nevidíme možnost zodpovědného plánování akce takového rozsahu” vysvětlují pořadatelé.

Vzhledem ke stávající situaci byl v březnu zrušen veletrh ProfiAuto Show 2020. Nyní bylo učiněno obdobné rozhodnutí v souvislosti s dalším veletrhem, původně naplánovaným na rok 2021.

„Zaměstnavatelé, zástupci firem, pořadatelé akcí nesou teď mimořádnou zodpovědnost. Z našeho pohledu je nejdůležitější dělat zodpovědná rozhodnutí, obzvlášť v případě aktivit majících vliv na bezpečnost zaměstnanců, spolupracovníků a obchodních partnerů” vysvětluje Łukasz Kopiec, ředitel marketingového oddělení ProfiAuto. „Práce na tak velké akci začínají mnoho měsíců dříve. Momentálně nevidíme možnost zodpovědného plánování akce takového rozsahu. Nechceme měnit její rozměry, které byly pro naše spolupracovníky a hosty obrovskou výhodou. Proto už teď jsme učinili rozhodnutí o zrušení ProfiAuto Show 2021” doplňuje Łukasz Kopiec.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!