Automechanika Istanbul se vrací s novým vylepšeným konceptem!

15. listopadu 2021, 12:00

Přední mezinárodní veletrh náhradních dílů, autopříslušenství a služeb v automobilovém průmyslu Automechanika se koná po dvouleté pauze v Istanbulu od 18. do 21. listopadu 2021! Letos se představí ve formě Digital Plus – bude se konat tradičně na výstavišti, ale také online, takže se ho budou moct zúčastnit i návštěvníci, kteří by nemohli do Turecka odcestovat.

Automechanika Istanbul 1

Veletrh se letos zaměří především na produktové skupiny, jako jsou náhradní díly, elektronické systémy, konektivita, autopříslušenství, správa vozového parku, detekce a opravy poruch, mytí a péče o vozidlo, karoserie a lak, autonomní řízení a další, které patří mezi skupiny s významným podílem na tureckém trhu.

Více než 2 roky bez veletrhu kvůli probíhající pandemii zvyšuje význam listopadového ročníku. Automechanika Istanbul je už dychtivě očekávána celým automotive průmyslem. Kromě světových vystavujících společnosti čeká návštěvníky i vystavovatele bohatý doprovodný program plný přednášek, diskusí a seminářů o novinkách v oboru. Stejně jako v minulých letech bude oblíbená Automechanika Academy přístupná na výstavišti a zároveň i na digitální platformě. Pro profesionály z automobilového průmyslu připraví program konferencí, seminářů, prezentací, workshopů a panelových diskusí, kde se bude mluvit o vývoji v automobilovém průmyslu a budoucích technologiích mobility. Akademici a odborníci z asociací budou sdílet své postřehy o trendech a inovacích a vyměňovat si myšlenky s publikem, aby drželi krok s vývojem v automobilovém průmyslu.

Automechanika Academy Istanbul

Součástí Automechanika Academy bude také panelová diskuse na téma Women Talk, která se zaměřuje na zaměstnávání žen v automobilovém průmyslu. V rámci programu budou prezentovány projekty respektovaných společností pro zaměstnávání žen v automobilovém sektoru a také sdíleny příběhy úspěšných žen.

Digitální platforma Automechanika Istanbul Plus je navržena tak, aby spojila vystavovatele, nákupčí a profesionály z automobilového průmyslu pod jednou střechou a umožnila efektivní obchodní interakce. S tímto konceptem hybridní akce budou mít všichni účastníci přístup k veškerému obsahu akce, vystavovatelům a produktům prostřednictvím svých počítačů nebo mobilních zařízení, bez ohledu na to, kde zrovna jsou.

Více informací o veletrhu najdete na jeho oficiálních webových stránkách. Jako návštěvník se můžete zaregistrovat pohodlně online na tomto odkazu.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!