Nová multidiagnostika Launch v nabídce firmy mtaplus

7. června 2018, 10:13

Firma mtaplus s.r.o., zabývající se prodejem diagnostických a servisních zařízení, nedávno zařadila do nabídky značkovou multidiagnostiku pro osobní vozidla Launch X-431 EURO Pro4. Tato multidiagnostika je nástupcem známé Launch X-431 EURO Pro3, ale s výkonějším hardware a novým přepracovaným diagnostickým software.

Multidiagnostika pro osobní vozidla Launch X-431 EURO Pro4

Mezi hlavní novinky ve výbavě patří Inteligentní a Cloudová diagnostika, Diagnostika vozidla na dálku, ale i další nově dostupné servisní funkce jako např. reset a nastavení střešního okna (Sunroof) u vozidel BMW, Mercedes Benz a Chrysler, SUS reset (nastavení výšky podvozku), AFS reset (systém adaptivních světlometů), BLEEDING (odvzdušnění brzdového systému) a další.

Mezi nesporné výhody této multidiagnostiky patří zejména české rozhraní diagnostického software, zdarma aktualizace při zakoupení na 2 roky – rychlá a jednoduchá aktualizace jedním klikem (one-click update), možnost vyhledání podrobnějších informací o vyčtené události formou vyhledání odkazů na google. Samozřejmostí je identifikace vozidla dle VIN, programování řídících jednotek, test akčních členů… Dle individuálních potřeb lze také dokoupit přídavný diagnostický modul pro nákladní vozidla X-431 HD Box se všemi redukcemi.

Kompletní diagnostický set obsahuje vše potřebné: diagnostický tablet s dostatečným výkonem: 4jádrový 1.4 GHz procesor, 2 GB RAM, 16GB interní paměť, 10,1 palcový displej s rozlišením 1280×800 px, baterie o kapacitě 7000mAh, operační systém Android 7.1, množství OBD2 redukcí pro starší vozidla, smart kovový stojánek pro tablet a příslušenství a to vše v praktickém pevném plastovém originálním kufru.

Launch X-431 EURO Pro4 v kufru

Více informací o parametrech a vlastnostech naleznete v letáku ve formátu PDF nebo můžete shlédnout videoukázku níže. Pro praktickou ukázku a vyzkoušení kontaktujte firmu mtaplus.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!