Tisk / Média

Odborné a firemní časopisy, magazíny

AutoEXPERT květen 2022

Časopis AutoEXPERT, určený pro profesionály v autoopravárenství, přináší další číslo. Tentokrát najdete v příloze téma zaměřené na paliva a maziva. Tématem měsíce je pak klimatizace vozidel.

LKQ CZ: Infomag duben 2022

Skupina LKQ CZ (Auto Kelly + ELIT) přináší v dubnovém čísle katalogu Infomag informace o probíhajících akcích a chystaných školeních.

AutoEXPERT duben 2022

Časopis AutoEXPERT, určený pro profesionály v autoopravárenství, přináší dubnové číslo. Tématem měsíce je lakování a povrchové úpravy.

Infomag pro měsíc březen

Skupina LKQ CZ (Auto Kelly + ELIT) přináší březnový Infomag. Najdete v něm informace o chystané RoadShow a akčních nabídkách.

Infomag LKQ CZ únor 2022

Skupina LKQ CZ (Auto Kelly + ELIT) připravila únorový Infomag. Najít v něm můžete akční nabídky i novinky v nabídce.

AutoEXPERT leden+únor 2022

Časopis AutoEXPERT, určený pro profesionály v autoopravárenství, přináší lednové a únorové dvojčíslo. 

Infomag LKQ CZ leden 2022

Skupina LKQ CZ (Auto Kelly + ELIT) přináší lednové vydání katalogu Infomag, ve kterém představuje novinky v sortimentu a informace o školení.

Infomag LKQ CZ prosinec 2021

Skupina LKQ CZ (Auto Kelly + ELIT) přináší prosincové vydání katalogu Infomag, ve kterém zveřejňuje mimo jiné svůj kalendář pro rok 2022.

Představuje se SAG Magazín 1/2021

Od druhého prosincového týdne je nejen pro všechny mechaniky k dispozici nový SAG Magazín, tedy reprezentativní informační časopis pro zákazníky a partnery společnosti Swiss Automotive Group CZ. Jeho cílem je atraktivní formou přinášet zákazníkům zajímavé i užitečné informace o dění v SAG CZ či novinkách v sortimentu.

ACI: Automagazín Garáž Info podzim 2021

Společnost ACI přináší podzimní číslo automagazínu Garáž Info. Magazín obsahuje novinky z ACI + zajímavé články a rozhovory z auto/moto.