Tisk / Média

Odborné a firemní časopisy, magazíny

AutoEXPERT 6/2019

Časopis AutoEXPERT, určený pro profesionály v autoopravárenství, vydal červnové číslo. V obsahu naleznete články zaměřené na technologie pro efektivní práci karosáren a lakoven, také různé reportáže a novinky v legislativě. Hlavním tématem čísla je pak vzdělávání.

Aktuální číslo magazínu firmy Interaction Color Expert je k dispozici

Nové číslo magazínu Color Expert 1/2019 opět přináší tipy a informace nejen pro lakovny a karosárny. V prvním letošním čísle se mimo jiné dočtete o vítězích soutěže Autoopravář Junior 2019, o novém katalogu firmy Interaction, o chystaném kalendáři Masterpieces pro rok 2020 nebo se dozvíte zajímavé tipy na lakovaní výrobků Spies Hecker.

E-Magazín Elit květen 2019

Společnost Elit vydala e-magazín za měsíc květen 2019. Naleznete v něm novinky v sortimentu, rady, tipy a akce.

Autoservis magazín 3-4/2019

Autoservis magazín pro autoopravárenství a aftermarket se v čísle 3-4/2019 věnuje oblasti lakýrnictví a také reportážím a aktualitám z českého i evropského prostředí. Mezi články lze nalézt informace o barevných trendech v roce 2018, výsledky auditu servisů i nové směrnice.

E-Magazín Elit březen 2019

Společnost Elit vydala e-magazín za měsíc březen 2019. V tomto čísle vám přináší hned několik novinek.

AutoEXPERT 3/2019

Přinášíme obálku nového čísla AutoEXPERT – 3/2019 –  časopisu profesionálů v autoopravárenství. V časopise naleznete informace o technologiích, měření, diagnostice, hodinových sazbách v autoopravárenství a další.

ELIT magazín únor 2019

Společnost ELIT vydala e-magazín pro únor 2019. Hlavním tématem jsou novinky v sortimentu firmy. První tématem jsou informace o řadě dvojitých spojek LUK, dále nové stěrače Continental a také informace o hotových jídlech nově zařazených do nabídky.

Katalog nových produktů společnosti Interaction

Společnost Interaction vydala více než 340 stránkový katalog s novými produkty.

Chystá se nový katalog produktů společnosti Interaction

Společnost Interaction připravuje zbrusu nový katalog produktů. Více než 340 stránkový katalog představuje veškeré značky dodávané společností Interaction.

Vyšel automagazín Garáž Info 03/2018 od ACI

Vyšlo nové číslo magazínu Garáž Info 03/2018, který vydává společnost ACI. V novém vydání se můžete například dočíst o KALKULAČCE 24 tzv. kalkulačce škody,  nechybějí novinky a pár tipů na produkty pro lepší a krásnější život v dílně.