Menu

Tisk / Média

AUTOLAKÝRNÍK – Příručka pro specialisty povrchových úprav vozidel

„AUTOLAKÝRNÍK – příručka výuky a pro specialisty povrchových úprav vozidel“ je nejrozsáhlejším dílem tohoto druhu od roku 1959. Kniha prezentuje v obecné rovině problematiku povrchových úprav vozidel ve všech souvislostech – historických, technologických, ekonomických a legislativních. Je doplněna názornými obrázky a rejstříkem.

AutoEXPERT leden+únor 2024

Časopis AutoEXPERT, určený pro profesionály v autoopravárenství, zveřejňuje lednové a únorové číslo.

Firma LKQ přináší prosincový Infomag

Firma LKQ představuje prosincový Infomag, který přináší informace o novinkách v sortimentu.

AutoEXPERT prosinec 2023

Časopis AutoEXPERT, určený pro profesionály v autoopravárenství, zveřejňuje prosincové číslo. V příloze naleznete informace o školení.

LKQ přichází s magazínem Infomag 11/2023

Informace o proběhlé Road Show, novinky a rozšíření sortimentu či informace o školení na elektrická a hybridní vozidla. To vše naleznete v magazínu Infomag 11/2023.

ADPost 05/23

Firma AD Partner přináší shrnutí událostí a zajímavostí ze světa autodílů a servisní techniky.

AutoEXPERT listopad 2023

Časopis AutoEXPERT, určený pro profesionály v autoopravárenství, zveřejňuje listopadové číslo. Tématem bude elektromobilita v praxi.

AutoEXPERT říjen 2023

Časopis AutoEXPERT, určený pro profesionály v autoopravárenství, zveřejňuje říjnové číslo. Tématem měsíce jsou novinky v diagnostice.

AutoEXPERT září 2023

Časopis AutoEXPERT, určený pro profesionály v autoopravárenství, zveřejňuje zářijové číslo, kde najdete přílohu věnovanou palivům a mazivům z hlediska autoopravárenství.

AutoEXPERT červenec + srpen 2023

Časopis AutoEXPERT, určený pro profesionály v autoopravárenství, představuje letní dvojčíslo, ve kterém se věnují provozním kapalinám.

Odborné a firemní časopisy, magazíny