Tisk / Média

Odborné a firemní časopisy, magazíny

E-Magazín Elit srpen 2019

Srpnový e-Magazín přináší opět několik zajímavých článků a novinek

Magazín Elit 1/2019

Hlavním tématem letošního prvního Elit Magazínu je otevření nového Tréninkového centra. Dále jsou pro vás připraveny technické články, představení několika novinek i v sortimentu truck a moto a nechybí ani článek, který vám prozradí, bez čeho se neobejdete při vybavování autoservisu.

Autoservis magazín 5-6/2019

Autoservis magazín pro autoopravárenství a aftermarket vydal další číslo. V jeho obsahu najdete témata jako provozní kapaliny, poradnu i reportáže o Varrocu či Nexenu.

AutoEXPERT 6/2019

Časopis AutoEXPERT, určený pro profesionály v autoopravárenství, vydal červnové číslo. V obsahu naleznete články zaměřené na technologie pro efektivní práci karosáren a lakoven, také různé reportáže a novinky v legislativě. Hlavním tématem čísla je pak vzdělávání.

Aktuální číslo magazínu firmy Interaction Color Expert je k dispozici

Nové číslo magazínu Color Expert 1/2019 opět přináší tipy a informace nejen pro lakovny a karosárny. V prvním letošním čísle se mimo jiné dočtete o vítězích soutěže Autoopravář Junior 2019, o novém katalogu firmy Interaction, o chystaném kalendáři Masterpieces pro rok 2020 nebo se dozvíte zajímavé tipy na lakovaní výrobků Spies Hecker.

E-Magazín Elit květen 2019

Společnost Elit vydala e-magazín za měsíc květen 2019. Naleznete v něm novinky v sortimentu, rady, tipy a akce.

Autoservis magazín 3-4/2019

Autoservis magazín pro autoopravárenství a aftermarket se v čísle 3-4/2019 věnuje oblasti lakýrnictví a také reportážím a aktualitám z českého i evropského prostředí. Mezi články lze nalézt informace o barevných trendech v roce 2018, výsledky auditu servisů i nové směrnice.

E-Magazín Elit březen 2019

Společnost Elit vydala e-magazín za měsíc březen 2019. V tomto čísle vám přináší hned několik novinek.

AutoEXPERT 3/2019

Přinášíme obálku nového čísla AutoEXPERT – 3/2019 –  časopisu profesionálů v autoopravárenství. V časopise naleznete informace o technologiích, měření, diagnostice, hodinových sazbách v autoopravárenství a další.

ELIT magazín únor 2019

Společnost ELIT vydala e-magazín pro únor 2019. Hlavním tématem jsou novinky v sortimentu firmy. První tématem jsou informace o řadě dvojitých spojek LUK, dále nové stěrače Continental a také informace o hotových jídlech nově zařazených do nabídky.