Tisk / Média

Odborné a firemní časopisy, magazíny

AutoEXPERT 10/2019

Časopis AutoEXPERT, určený pro profesionály v autoopravárenství, vydal říjnové číslo. Naleznete v něm informace o vyvažování kol, diagnostice, novinky v systému mild hybrid a mnoho dalšího. Obálka k nahlédnutí nebo ke stažení ve formátu PDF. 

E-Magazín Elit srpen 2019

Srpnový e-Magazín přináší opět několik zajímavých článků a novinek

Auto Kelly: e-info srpen 2019

Informace o zajímavostech a nových produktech, které se v nabídce Auto Kelly nově objevily, přináší firma prostřednictvím svého e-infa.

Magazín Elit 1/2019

Hlavním tématem letošního prvního Elit Magazínu je otevření nového Tréninkového centra. Dále jsou pro vás připraveny technické články, představení několika novinek i v sortimentu truck a moto a nechybí ani článek, který vám prozradí, bez čeho se neobejdete při vybavování autoservisu.

Autoservis magazín 5-6/2019

Autoservis magazín pro autoopravárenství a aftermarket vydal další číslo. V jeho obsahu najdete témata jako provozní kapaliny, poradnu i reportáže o Varrocu či Nexenu.

AutoEXPERT 6/2019

Časopis AutoEXPERT, určený pro profesionály v autoopravárenství, vydal červnové číslo. V obsahu naleznete články zaměřené na technologie pro efektivní práci karosáren a lakoven, také různé reportáže a novinky v legislativě. Hlavním tématem čísla je pak vzdělávání.

Aktuální číslo magazínu firmy Interaction Color Expert je k dispozici

Nové číslo magazínu Color Expert 1/2019 opět přináší tipy a informace nejen pro lakovny a karosárny. V prvním letošním čísle se mimo jiné dočtete o vítězích soutěže Autoopravář Junior 2019, o novém katalogu firmy Interaction, o chystaném kalendáři Masterpieces pro rok 2020 nebo se dozvíte zajímavé tipy na lakovaní výrobků Spies Hecker.

E-Magazín Elit květen 2019

Společnost Elit vydala e-magazín za měsíc květen 2019. Naleznete v něm novinky v sortimentu, rady, tipy a akce.

Autoservis magazín 3-4/2019

Autoservis magazín pro autoopravárenství a aftermarket se v čísle 3-4/2019 věnuje oblasti lakýrnictví a také reportážím a aktualitám z českého i evropského prostředí. Mezi články lze nalézt informace o barevných trendech v roce 2018, výsledky auditu servisů i nové směrnice.

E-Magazín Elit březen 2019

Společnost Elit vydala e-magazín za měsíc březen 2019. V tomto čísle vám přináší hned několik novinek.