Tisk / Média

Odborné a firemní časopisy, magazíny

E-Magazín Elit březen 2019

Společnost Elit vydala e-magazín za měsíc březen 2019. V tomto čísle vám přináší hned několik novinek.

AutoEXPERT 3/2019

Přinášíme obálku nového čísla AutoEXPERT – 3/2019 –  časopisu profesionálů v autoopravárenství. V časopise naleznete informace o technologiích, měření, diagnostice, hodinových sazbách v autoopravárenství a další.

ELIT magazín únor 2019

Společnost ELIT vydala e-magazín pro únor 2019. Hlavním tématem jsou novinky v sortimentu firmy. První tématem jsou informace o řadě dvojitých spojek LUK, dále nové stěrače Continental a také informace o hotových jídlech nově zařazených do nabídky.

Katalog nových produktů společnosti Interaction

Společnost Interaction vydala více než 340 stránkový katalog s novými produkty.

Chystá se nový katalog produktů společnosti Interaction

Společnost Interaction připravuje zbrusu nový katalog produktů. Více než 340 stránkový katalog představuje veškeré značky dodávané společností Interaction.

Vyšel automagazín Garáž Info 03/2018 od ACI

Vyšlo nové číslo magazínu Garáž Info 03/2018, který vydává společnost ACI. V novém vydání se můžete například dočíst o KALKULAČCE 24 tzv. kalkulačce škody,  nechybějí novinky a pár tipů na produkty pro lepší a krásnější život v dílně. 

Společnost Interaction vydala magazín Color Expert 2/2018

Nové číslo magazínu Color Expert 2/2018 obsahuje novinky a zajímavosti z oblasti lakovnictví. Zástupci společnosti se vydali do Dubaje, odkud přinášejí reportáž z návštěvy firmy Axalta. V čísle je zveřejněn také kalendář Master Pieces pro rok 2019.  

ELIT magazín 4/2018

Tématem posledního čísla ELIT magazínu je 100 let republiky. Můžete si přečíst zajímavé technické články a také článek o vývoji práva a motorismu v tehdejším Československu.

Nový APM magazín 2/2018

V minulých dnech vydala společnost APM další číslo časopisu pro své zákazníky APM Automagazín. APM přináší svůj pohled na Veletrh Automechanika 2018.

ELIT magazín 3/2018

V tomto speciálním čísle se dozvíte vše o novém sortimentu lakování. Chybět nebudou ani známé rubriky jako jsou právní poradna a revue.