Tisk / Média

Odborné a firemní časopisy, magazíny

Vyšlo nové číslo magazínu společnosti SKF – Evolution 1.2018

Právě vyšlo nové vydání magazínu společnosti SKF – Evolution 1.2018. Časopis je možné si prohlédnout v elektronické podobě nebo si objednat bezplatný výtisk.

ELIT magazín 3/2017

V nově vydaném ELIT magazínu č. 3/2017 si přečtete:

Nový APM Automagazín 3/2017

Společnost APM vydala další číslo časopisu pro své zákazníky. Nové číslo přináší kromě jiného představení několika novinek v sortimentu kdyňského dodavatele autodílů a věnuje se také aktuální kampani federace FIGIEFA pro zachování OBD konektorů. Nechybí ale ani různé technické tipy, informace o sortimentu či službách a spousta jiného zajímavého čtení.

Automagazín Garáž Info 03/2017 od ACI

Vyšlo nové vydání magazínu Garáž Info 03/2017, který vydává společnost ACI. Nové číslo vám přiblíží jak jezdí kultovní Porsche 911, podíváte se, jaká levná auta porostou na ceně, dovíte se jak se závodí s naftovou Fabií v rally včetbě pár tipů, jak zvýšit výkon auta. A také obsahuje článek o ventilátorech.

Nový APM Automagazín 2/2017

Společnost APM vydala další číslo časopisu pro své zákazníky. Nové číslo přináší kromě jiného představení několika novinek v sortimentu dodavatelů autodílů a věnuje se také nové povinnosti pro servisy. Nechybí ale ani různé technické tipy, informace o sortimentu či službách a další čtení.

Vyšlo nové číslo magazínu společnosti SKF – Evolution 4.2017

Právě vyšlo nové vydání magazínu společnosti SKF – Evolution 4.2017. Časopis je možné si prohlédnout v elektronické podobě nebo si objednat bezplatný výtisk.

Automagazín Garáž Info 02/2017 od společnosti ACI

Vyšlo nové vydání magazínu Garáž Info 02/2017, který vydává společnost ACI. 

AutoSAP vydal Zpravodaj Český autoprůmysl 3/2017

Nové číslo zpravodaje automobilového sdružení se věnuje především tématům budoucnosti automobilového průmyslu v ČR, která otevřelo únorové Kolokvium v Mladé Boleslavi a rozpracovalo jednání V4 v Bratislavě. Časopis přináší rovněž exkluzivní rozhovor s ministrem průmyslu a obchodu Jiřím Havlíčkem zaměřený právě na tato témata.

Vyšlo nové číslo magazínu společnosti SKF – Evolution 3.2017

Právě vyšlo nové vydání magazínu společnosti SKF – Evolution 3.2017. Časopis je možné si prohlédnout v elektronické podobě nebo si objednat bezplatný výtisk.

Interaction vydal nový magazín Color Expert 1/2017

Společnost Interaction vydala další číslo časopisu ColorExpert. Časopis, který vychází dvakrát během roku, přináší informace a zajímavosti o lakování a nejen o něm.