Tisk / Média

Odborné a firemní časopisy, magazíny

Automagazín Garáž Info 01/2018 od ACI

Vyšlo nové číslo magazínu Garáž Info 01/2018, který vydává společnost ACI. Přiblíží vám spotovačky, které ušetří váš čas i peníze, poradí jak vyměnit DPF filtr, představí užitečné pomůcky a další chytlavá témata.

AutoSAP vydává Zpravodaj Český autoprůmysl 1/2018

Automobilové sdružení přináší nové číslo zpravodaje. Poslední vydání hodnotí rok od podpisu Memoradna o budoucnosti automobilového průmyslu. Hovoří se zde o rekordních výsledcích ve výrobě automobilů, nových členech sdružení a řadě dalších automobilových témat na 40 ti stranách.

ELIT magazín 1/2018

V nově vydaném ELIT magazínu č. 1/2018 si aktuálně přečtete:

Vyšlo nové číslo magazínu společnosti SKF - Evolution 1.2018

Právě vyšlo nové vydání magazínu společnosti SKF - Evolution 1.2018. Časopis je možné si prohlédnout v elektronické podobě nebo si objednat bezplatný výtisk.

ELIT magazín 3/2017

V nově vydaném ELIT magazínu č. 3/2017 si přečtete:

Nový APM Automagazín 3/2017

Společnost APM vydala další číslo časopisu pro své zákazníky. Nové číslo přináší kromě jiného představení několika novinek v sortimentu kdyňského dodavatele autodílů a věnuje se také aktuální kampani federace FIGIEFA pro zachování OBD konektorů. Nechybí ale ani různé technické tipy, informace o sortimentu či službách a spousta jiného zajímavého čtení.

Automagazín Garáž Info 03/2017 od ACI

Vyšlo nové vydání magazínu Garáž Info 03/2017, který vydává společnost ACI. Nové číslo vám přiblíží jak jezdí kultovní Porsche 911, podíváte se, jaká levná auta porostou na ceně, dovíte se jak se závodí s naftovou Fabií v rally včetbě pár tipů, jak zvýšit výkon auta. A také obsahuje článek o ventilátorech.

Nový APM Automagazín 2/2017

Společnost APM vydala další číslo časopisu pro své zákazníky. Nové číslo přináší kromě jiného představení několika novinek v sortimentu dodavatelů autodílů a věnuje se také nové povinnosti pro servisy. Nechybí ale ani různé technické tipy, informace o sortimentu či službách a další čtení.

Vyšlo nové číslo magazínu společnosti SKF - Evolution 4.2017

Právě vyšlo nové vydání magazínu společnosti SKF - Evolution 4.2017. Časopis je možné si prohlédnout v elektronické podobě nebo si objednat bezplatný výtisk.

Automagazín Garáž Info 02/2017 od společnosti ACI

Vyšlo nové vydání magazínu Garáž Info 02/2017, který vydává společnost ACI.