AAA AUTO otevřelo novou pobočku v jihopolské Čenstochové

2. října 2017, 19:31

Nové autocentrum v Čenstochové je již šestou pobočkou AAA AUTO v Polsku. Svou činnost zahájí jako výkupní pobočka, která bude zdrojem vozů pro ostatní prodejní místa.

Pobočka AAA AUTO v Čenstochové se nachází na jihu města, na velmi frekventovaném místě poblíž hlavních tahů z Katovic do Lodže, Gdaňsku a Varšavy.

V poslední době naši výkonnost v Polsku brzdí nedostatek aut na prodejních pobočkách. Od zprovoznění pobočky v Čenstochové si slibujeme zejména rozšíření naší nabídky. Ve Slezském vojvodství, kde se nově otevřená pobočka nachází, bylo v minulém měsíci na trhu k dispozici přibližně 18.000 ojetých vozů a na ty si chceme „sáhnout“. Čím blíže budeme našim zákazníkům, tím spíše budeme mít šanci jejich vozy vykoupit,“ uvedla generální ředitelka AAA AUTO International Karolína Topolová.

V jižní části Polska již společnost působí ve Vratislavi, Katovicích a Krakově, dvě pobočky jsou pak ve Varšavě. Celkem „Áčka“ nabízí v Polsku na 1000 automobilů. Během letošního roku již prodeje na tamním trhu překonaly 4500 vozů.

Podle analýz AAA AUTO se na polském trhu ročně zobchodují zhruba dva miliony ojetých vozů. Průměrná cena se pohybuje kolem 22 000 zlotých (cca 135 000 Kč), nájezd kolem 174 000 kilometrů a stáří okolo dvanácti let (11,9). Na trhu bylo v uplynulém roce k dispozici 1230 modelů ojetých vozů.

Na polském trhu ročně zobchodují zhruba dva miliony ojetých vozů

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!