Nová opravná sada MEYLE-HD

10. července 2017, 15:34

MEYLE AG nově nabízí kompletní opravnou sadu MEYLE-HD pro přední osu modelů BMW X5 a X6 od roku výroby 2007. Kromě všech ramen obsahuje také veškerý montážní materiál.

Sada obsahuje všechny potřebné ramena a kompletní, nerezavějící montážní materiál. U příčných ramen (MEYLE-Nr.: 316 050 0034/HD (levé) a 316 050 0033/HD (pravé)), které jsou součástí sady, je možné čep těhlice nastavit ve třech různých polohách. Díky tomu nahrazuje tři různá OE ramena u modelů BMW X5 a X6. Další výhodou je, že jak nosný čep, tak zesílené silentbloky ramene jsou v zesíleném provedení MEYLE‑HD a jsou jednotlivě vyměnitelné. Samozřejmostí u produktů MEYLE‑HD je čtyřletá záruka.

Nová opravná sada MEYLE-HD je dostupná pod objednacím číslem 316 050 0109/HD.

MEYLE-servisní tip: při výměně tohoto ramene není potřeba před demontáží starého ramene měřit geometrii. V programu „MEYLE TV“ je v instruktážním videu přehledně vysvětleno, jak se montuje toto rameno v 0 poloze a následně po změření geometrie se nastaví negativní, nebo pozitivní odklon kola. Toto šetří čas jak při montáži, tak při objednávání dílů, jelikož jedno rameno je pro několik aplikací.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!