Praktická sada na demontáž filtrů od Mannu

24. července 2017, 15:32

MANN-FILTER nyní nabízí novou verzi svého praktického setu pro výměnu olejových filtrů. Přípravky, které byly dříve vyrobeny z hliníku, jsou nyní vyráběny z plastu, což usnadňuje jejich přepravu a lehčí manipulaci.

Mann sada na filtry

Většina nových olejových filtrů lze jednoduše přišroubovat ručně, ovšem pokud byl spin-on filtr na vozidle delší dobu, vyžaduje jeho demontáž někdy výrazně větší sílu. K tomu jsou ideálním nástrojem speciální klíče, které nyní firma MANN + HUMMEL nabízí v praktické sadě. Klíče jsou použitelné prakticky pro všechny spin-on filtry osobních a užitkových vozidel, zvláště pokud je v motorovém prostoru velmi omezený prostor. Klíče lze použít také k uvolnění mnoha palivových filtrů.

Kompletní sada obsahuje osm plastových a jeden ocelový klíč, které jsou přehledně uspořádány v plastovém kufříku s pěnovou vložkou. S praktickým zeleným kufříkem se velmi dobře manipuluje, má hmotnost pouze 2,5 kg. Kompletní sada je nyní k dispozici prostřednictvím velkoobchodních partnerů. „Každý přípravek má své přesně určené místo a pokud se někdy ztratí, může být znovu objednán samostatně.“ říká Jörg Schömmel, produktový manager společnosti MANN-FILTER.

Související články

MANN + HUMMEL byl koncernem Fiat Chrysler Automobiles vyhlášen jako vítěz Supplier of the Year 2016
MANN + HUMMEL byl koncernem Fiat Chrysler Automobiles vyhlášen jako vítěz Supplier of the Year 2016

Vyhlášení vítězů se konalo v sále Lingotto Center v Turíně dne 14. prosince 2016. Společnost MANN + HUMMEL získala ocenění v kategorii podvozek a systémy motoru. Odborník na filtraci byl oceněn FCA již podruhé v tomto roce. Vítězové byli vybráni vedením FCA. Více než 1.000 dodavatelů bylo zařazeno do třinácti kategorií. V kategorii "podvozek a […]

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!