Rychlá orientace ve spleti filtrů s novou mobilní aplikací Hengst

10. září 2017, 15:20

Nová aplikace společnosti Hengst, která katalogizuje širokou škálu filtrů, je již dostupná. Software, který lze stáhnout na Google Play Store a Apple Store, je založen na online katalogu.

Mobilní aplikace na hledání filtrů firmy Hengst

Po instalaci aplikace do smartphonu získá uživatel přístup k dynamickému nástroji, díky kterému může snadno a rychle najít správný filtr pro osobní auta, užitková vozidla, zemědělské stroje, jeřáby, rypadla, motory, lodě, atd. To vše přímo z obrazovky telefonu.

Shon provází jakoukoli obchodní činnost související s náhradními díly a opravou vozidel. Nikdo nechce ztrácet čas a snaží se co nejdřív najít správný díl. Zvláště, když je nabídka vozidel, strojů a jejich modelů v současné době tak velká. Aplikace pro smartphone poskytne veškeré potřebné informace pouhým dotykem obrazovky.

Nový vzhled on-line katalogu nabízí optimalizované možnosti vyhledávání a centrálně umístěné pole rychlého vyhledávání . To vše v 12 jazycích, v závislosti na zemi instalace.

Součástí aplikace je mimo jiné také funkce pro tisk do formátu PDF, prostřednictvím které si může uživatel uchovat výsledky vyhledávání ve formě souboru * .pdf.

Dále aplikace obsahuje montážní návody kabinových filtrů, které jsou součástí katalogu. Po přihlášení může uživatel označit své oblíbené reference a vytvořit si odkazy na tyto položky a přidat je do záložek.

Nejnovější funkce aplikace také umožňuje navigaci k nejbližšímu prodejci filtrů.

Odkazy pro stažení:
Google Play Store:  https://play.google.com/store/apps/details?id=com.hengst.catalog
Apple iTunes: https://itunes.apple.com/us/app/hengst-filter-app/id1242258720?l=de&ls=1&mt=8

Související články

Hengst obdržel od GM ocenění Dodavatel roku 2016
Hengst obdržel od GM ocenění Dodavatel roku 2016

Velká pocta pro Hengst Filtration: Muenster – společnost založená Hengstem byla oceněna titulem „GM Supplier of the Year“ již podruhé. General Motors, jedna z největších společností automobilového průmyslu, udělila toto pro dodavatele významné ocenění 31. března v Orlandu na Floridě.

Téma: Postarejte se o čistý vzduch ve vozidle – kabinové filtry Hengst
Téma: Postarejte se o čistý vzduch ve vozidle – kabinové filtry Hengst

Filtry používané v automobilech jsou navrženy tak, aby nejen chránily motor, ale také zdraví a komfort řidiče a cestujících. Tento úkol splní jen ty nejlepší kabinové filtry. Podívejme se nyní na tuto problematiku podrobněji.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!