Nová surface LED technologie od Varroc Lighting Systems slibuje revoluci

30. listopadu 2017, 9:33

Společnost Varroc Lighting Systems představila revoluční řešení v oblasti vnějších osvětlovacích systémů vozidel. Surface LED technologie v sobě spojuje vzhled a možnosti OLED s prověřenými benefity klasických LED světelných zdrojů. Tato nákladově efektivní a zároveň spolehlivá novinka přináší více volnosti při inovaci designu a funkčnosti vnějšího osvětlení, než bylo možné kdykoliv v minulosti.

Nová surface LED technologie od Varroc Lighting Systems slibuje revoluci v desingu a výkonnosti světlometů a svítilenPatentovaná technologie využívá tenké vrstvy mikro-optických filtrů a konvenčních zdrojů LED. Výsledkem je rovnoměrné vyzařování světla, které je obecně spíše spojováno s parametry OLED. Každý svítící článek Surface LED je pouze 3,5 milimetru tenký s plynule nastavitelným jasem 2.000 – 13.000 cd/m2. Na rozdíl od v současnosti dostupných automobilových OLED na trhu, nové Surface LED elementy Varroc Lighting Systems se mohou vyrábět v různě zakřivených 3D tvarech a také jako vícebarevné, což umožňuje rozvoj a kombinaci dalších světelných funkcí.

S tímto novým produktem Varroc Lighting Systems spojuje výhody stále se rozvíjející technologie OLED, včetně ultratenkého profilu a jednolitého světelného výstupu s osvědčenou spolehlivostí, nízkou cenou a flexibilitou LED. Díky možnostem 3D tvarování a designu při využití více barev světla, nabízí Surface LED technologie novou, nákladově efektivní a přitom vysoce účinnou cestu k navrhování inovativních osvětlení automobilů.

Surface LED technologii společnost Varroc Lighting Systems představila v německém Darmstadtu na veletrhu Mezinárodního symposia o automobilovém osvětlení (ISAL)

„Existuje zde silná touha, aby se při osvětlení exteriérů vozidel využívaly technologie OLED, ale náklady a technické komplikace zatím omezily využití pouze na několik vozidel prémiové třídy,“ říká Todd C. Morgan, viceprezident globálního vývoje produktů Varroc Lighting Systems. „Technologie Surface LED eliminuje tyto překážky, a dokonce přidává několik funkcí, které při využívání OLED zatím nejsou možné. Zpětná vazba zákazníků je navíc mimořádně pozitivní a již nyní vidíme mnoho nových oblastí využití.“

Surface LED technologii společnost Varroc Lighting Systems představila v německém Darmstadtu na veletrhu Mezinárodního symposia o automobilovém osvětlení (ISAL), který je považován za největší a zároveň nejprestižnější událost svého druhu ve světě automobilového osvětlení.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!