Nový katalog osvětlení Valeo

2. dubna 2018, 18:34

Veškeré produkty z kategorií automobilového osvětlení Valeo jsou nyní zapsány do jediného katalogu. Publikace je k dispozici jak v papírové podobě, tak ve virtuální knihovně Valeo.

Nový katalog osvětlení Valeo

Nabídka zahrnuje hlavní reflektory, dodatečné osvětlení, žárovky a diagnostické vybavení:

  • Přední světlomety – halogenové a xenonové reflektory a LED světla.
  • Zadní světlomety – nejkvalitnější produkty shodné s těmi, které se montují do nových vozidel.
  • Halogenové mlhová světla Valeo Fogstar –14 referencí použito v 62,8 milionech vozidel na evropských silnicích.
  • Doplňkové osvětlení CIBIE – svítidla s dalekým dosvitem Oscar, Oscar Plus a Super Oscar s halogenovými žárovkami a Mini Oscar LED, Oscar LED a Super Oscar LED určené pro terénní a nákladní vozidla. Halogenové verze jsou k dispozici ve variantách napájených 12V nebo 24V, LED varianty jsou univerzální.
  • Halogenové žárovky – kompletní nabídka zahrnující řady Essential, Blue Effect, Life x2, +50% Light, Aqua Vision pro přední světlomety a signální žárovky.
  • Diagnostické zařízení Valeo Regloscope – zařízení k nastavení předních světlometů, které umožňuje provádět diagnostiku osvětlení za méně než minutu. Regloscope je určen k testování halogenových a xenonových světlometů, a také předních LED svítidel.

Nový katalog osvětlení Valeo má téměř 500 stran a je k dispozici ve virtuální knihovně Valeo, kde lze publikaci prohlížet online nebo ji stáhnout jako soubor PDF.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!