Benzina přichází s novou řadou olejů Platinum

11. května 2018, 16:05

Benzina uvádí na český trh novou řadu prémiových olejů Platinum PRO. Technologie těchto olejů by měly prodlužovat životnost motoru a zajišťovat bezproblémový provoz i za nepříznivých podmínek. Motorové oleje Platinum jsou schváleny k používání v motorech vozidel všech světových výrobců.

Benzina přichází s novou řadou olejů PlatinumK dispozici jsou spotřebitelská balení s objemem jednoho litru. Sortiment značky Platinum zahrnuje široké portfolio olejů pro osobní vozy, užitková vozidla, motocykly, lodě, stavební stroje, zemědělské stroje a specializované průmyslové vybavení. Nová řada motorových olejů Platinum poskytuje vynikající mazání od okamžiku spuštění motoru.

Pro majitele vozidel to znamená menší opotřebení pohyblivých dílů v motoru, a tím i prodloužení jeho životnosti. Dalšími přínosy jsou nižší spotřeba paliva v důsledku nižšího tření a minimalizace škodlivých emisí.

Motorové oleje Platinum jsou vlajkovou lodí mezi mazivy z produkce společnosti Orlen Oil a díky svým výjimečným vlastnostem nalézají široké uplatnění také v motoristickém sportu, který zároveň nabízí ideální možnosti pro testování nových produktů Platinum.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!