Firma JMJ reaguje na článek o nefunkčních DPF filtrech

18. května 2018, 8:59

Přinášíme oficiální vyjádření společnosti JMJ sp. z o.o. S.K.A. k článku „Analýza filtrů pevných částic: napodobeniny vůbec nefungují“, uveřejněném na webu auto.idnes.cz.

Firma JMJ, výrobce náhradních katalyzátorů a dalších dílů pro výfukové systémy, důrazně nesouhlasí se závěry zmíněného článku a chystá se podniknout všechny dostupné právní kroky k očištění svého dobrého jména.

„Všechny informace o produktu firmy JMJ publikované na stránce auto.idnes.cz jsou nepravdivé. Autoři článku cíleně a plným vědomím klamou své čitatele. DPF filtr, který byl testován, není produkt firmy JMJ. Celá analýza je pokus o zdiskreditování firmy JMJ.“ reaguje na webový článek Andrzej Puchalski, jeden ze zakladatelů společnosti JMJ.

Své oficiální vyjádření, které si můžete prohlédnout ve formátu PDF, firma JMJ doplnila řadou srovnávacích fotografií, kterými se snaží prokázat nepravdivost článku.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Anonym, 22. října 2019, 6:58 2 0

Od JmJ bych si priste dpf nekoupi přiliš mnoho starosti a reklamaci zaprve dpf vubec nefungovalo a co se tyka reklamace nikdo se svami nechce bavyt udelaji vse proto aby vam penize nevralili

Odpověď

pivec, 13. května 2021, 12:50 0 0

Zakoupil jsem katalyzátor JMJ 1091021 do Opel Zafira. Při montáži jsme zjistili, že nějaký debilní konstruktér zapoměl na to, že pod propojovací trubkou na pravé straně upevňovací lišty je otvor pro svorník M8. Propojovací trubka se opíala o tento svorník, takže tam nešla podložka s maticí vůbec namontovat. Zřejmě to zkonstruoval magor, který to vživotě nemontoval.

Odpověď