Nová technická videa SOGEFI pro mechaniky

6. června 2018, 16:23

Firma SOGEFI, přední dodavatel filtrů do prvovýroby i na aftermarket, výrazně zvýšila podporu pro mechaniky, když na svůj YouTube kanál nahrála množství montážních videí.

You Tube kanál Sogefi

Sogefi nabízí celou řadu instruktážních videí, které pomáhají mechanikům při výměně nejoblíbenějších filtrů. K dispozici jsou také filmy, které vysvětlují důležité aspekty technologií používaných ve filtrech.

U některých modelů vozidel je výměna filtrů poměrně jednoduchá, zatímco u jiných je to komplikovanější: například může být nutné odstranit části nadkolí pro přístup k filtru nebo se musí použít speciální nástroj. Videa zobrazují všechny kroky, které musíte provést, abyste demontovali použitý filtr a nainstalovali nový.

Playlist podle značky obsahuje videa o technologiích, které jsou k dispozici pod značkami Sogefi: Diesel3Tech ™, Diesel3Tech + ™ a Chevron Pleating, stejně jako videa o všech typech filtrů: vzduchovém, olejovém, naftovém, benzínovém a kabinovém. Videa jsou k dispozici v angličtině, francouzštině, italštině, němčině a španělštině.

Na montážní videa se můžete podívat na YouTube kanálu Sogefi.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!