Olejový filtr Sogefi v Maserati Levante

2. července 2018, 11:48

Sogefi, výrobce automobilových dílů, navrhl modul olejového filtru pro nový model Maserati Levante, který byl představen na mezinárodním autosalonu NYIAS 2018 v New Yorku.

Olejový filtr Sogefi v Maserati Levante

Srdcem Maserati Levante Trofeo je 3,8 litrový motor V8 bi-turbo, vyrobený v italském Maranellu automobilkou Ferrari. Inženýři společnosti Sogefi už delší čas spolupracují s firmou Ferrari na dodávkách produktů, které splňují náročné požadavky na nejmodernější motory.

Modul olejového filtru vyvinutý společností Sogefi zajišťuje výkon a trvanlivost. Použití ochranné síťky v rozdělovacím ventilu zajišťuje účinnost, nízkou tlakovou ztrátu při vysokých průtokových rychlostech, vysokou životnosti filtračních prvků a mechanickou odolnost v extrémních podmínkách, za jakých pracují vysoce výkonné sportovní motory.

Výsledkem je, že výkon Trofea je srovnatelný s nejlepšími SUV na světě, jako je např. Bentley Bentayga. Tento vůz je také vybaven olejovým filtrem Sogefi, což potvrzuje vedoucí pozici společnosti Sogefi v technologii filtrování, jako globálního výrobce OEM.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!