Flexibilní vzduchové filtry MANN-FILTER Flexline

16. července 2018, 13:51

Volné místo v motorovém prostoru je v dnešní době vzácnost, a proto společnost MANN + HUMMEL vyvinula nové vzduchové filtry s flexibilním vnějším rámem, které efektivněji využívají dostupný instalační prostor.

Nové vzduchové filtry MANN-FILTER Flexline C 26 017 a C 30 030

Automobilka Mercedes-Benz byla prvním výrobcem vozidel, který začal využívat toto inovační, patentované řešení a nyní jej používá jako standard pro svou platformu MFA2 (Modular Front Architecture). Vzduchový filtr Flexline se proto bude používat v téměř všech čtyřválcových benzinových a naftových motorech vozů třídy A a B, stejně jako u jejich derivátů v budoucnu.

Pro aftermarket jsou nyní k dispozici jako MANN-FILTER Flexline položky C 26 017 a C 30 030, určené pro vozy Mercedes-Benz třídy A a B. Vzduchový filtr C 26 017 je určen pro benzínové motory a filtr C 30 030 je určen pro vznětové motory. Využití nové technologie je plánováno také pro další výrobce automobilů.

„U filtrů Flexline vyrábíme rámy pomocí nejmodernějších laserových technologií, což znamená, že vyrobíme téměř jakýkoliv tvar, který nebyl možný konvenční metodou. S touto laserovou technologií nastavujeme nové standardy výroby filtrů „, říká Daniel Schmid, product developer for Automotive Aftermarket Air Filter Elements at MANN+HUMMEL..

Ve srovnání s filtry s rovnými bočními okraji, má vzduchový filtr C 26 017 výrazně lepší vlastnosti. Má o 11 % větší plochu povrchu filtru, o 22 % vyšší filtrační účinnost a o 16 % nižší tlakovou ztrátu. Současně jsou nové vzduchové filtry Flexline také plošší než standardní produkty, což znamená, že je možné je použít v obzvláště nízkých instalačních prostorech.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!