Gates rozšiřuje produktovou řadu chladicích systémů o vodní čerpadla

20. července 2018, 10:55

Společnost Gates představuje dvě nové řady vodních čerpadel v OE kvalitě, určených pro osobní vozy. Nová elektricky poháněná čerpadla ponesou název e-Cool™ a vodní čerpadla poháněná řemeny název Micro-V® Water.

Dvě nové řady vodních čerpadel Gates

„Pilotní řada 23 referencí e-Cool je pro trh s náhradními díly opravdovým příslibem. Distributoři dílů a mechanici budou mít okamžitý přístup k nejčastěji požadovaných dílům,“ říká Jacob Tucker, Product Manager New Product Introduction v Gates EMEA.

Gates využil svých odborných znalostí v oblasti výroby vodních čerpadel a vyvinul řadu produktů, které výrazně zvyšují kvalitu starších dílů náchylných na předčasné závady. V místech, kde bylo pronikání nečistot příčinou nejběžnějších defektů, byla použita kvalitnější těsnění. Problémy často souvisely se složitostí montáže. U starších verzí mohlo přetížení systému způsobit nižší výkon. Proto společnost Gates zvýšila výkonové specifikace některých položek.

Řada Micro-V Water Pump začíná na 60 referencích a jako prémiový výrobce vodních pump garantuje Gates kontrolu výrobních norem a kvality. Pokrytí trhu bude podpořeno externě zajištěnými díly v souladu se standardy platnými pro dodavatele náhradních dílů. Gates zaručuje výkon, spolehlivost a atraktivní cenu.

„Nová vodní čerpadla vypadají a fungují stejně jako OE produkty. Distributorům náhradních dílů nabízejí nové možnosti zisku a představují spolehlivé řešení pro autoservisy. Jediným rozdílem mezi OE produkty a náhradními díly Gates je cena,“ dodává Jacob Tucker.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!