Night Breaker Laser ještě výkonnější a kvalitnější

30. srpna 2018, 15:23

Nová generace žárovek Night Breaker Laser má nový tvar „okna“ v povrstvení. Jeho precizní tvar vytvořený laserovou ablací zajišťuje maximální výkon. Vlákno je perfektně umístěno pro lepší distribuci světla. Rovněž vysoký tlak vzácného plnícího plynu zajišťuje vyšší výkon. Stříbrný vrchlík dodává autožárovce atraktivní vzhled a gravírovaný název NIGHT BREAKER® zaručuje její jedinečnost a okamžitou rozpoznatelnost.

Ještě větší svítivost: Night Breaker Laser

Night Breaker Laser Gen2 H7Díky kombinaci inovačního designu a moderní technologie má nová autožárovka Night Breaker Laser mimořádně vysokou svítivost. Při její výrobě se používá laserová technologie, která umožňuje přesné tvarování povrstvení baňky. To společně s přesným umístěním hořáku a kvalitní xenonovou náplni zajišťuje maximální světelný výkon. Ve srovnání se standardními halogenovými žárovkami (= s minimálně požadovanými hodnotami normy ECE R112/R37) vydává Night Breaker Laser až o 150 % více světla, které je současně až o 20 % bělejší.

Světelný paprsek, který je až 150 metrů dlouhý, zajišťuje lepší viditelnost vozovky při jízdě. Jedinečný design nové žárovky je zdůrazněn stříbrným vrchlíkem a označením Night Breaker na baňce autožárovky. Jako všechny výrobky této výkonné série je i Night Breaker Laser k dispozici ve výrazném tmavě červeném balení, které pomůže navést zákazníky přesně na autožárovky s maximálním světelným výkonem.

Night Breaker LaserKvalitní a výkonné osvětlení představuje rozhodující bezpečnostní faktor silničního provozu – čím dříve je řidič schopen rozeznat chodce, cyklisty, zvířata, dopravní značky, díry ve vozovce nebo překážky, tím více času mu zbývá na správnou reakci. Žárovky Night Breaker Laser zlepšují osvětlení vozovky nejenom před vozidlem, ale i směrem k pravému okraji silnice. Tím zajišťují lepší viditelnost dopravních značek. Kromě toho se vyznačují bělejší barvou světla, jízda v noci je proto pohodlnější a méně únavná. Zlepšené vnímání kontrastů navíc usnadňuje rozpoznání vodorovného dopravního značení na znečištěné vozovce. To vše bez omezování účastníků provozu v protisměru.

Prémiové žárovky OSRAM Night Breaker Laser jsou vyráběné v Německu/USA a lze je použít do všech hlavních světlometů motorových vozidel ve variantách H1, H3, H4, H7, H8, H11, HB3 a HB4.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!