Když drhne řazení, pomůže LIQUI MOLY

22. října 2018, 14:44

Právě u starých aut se to stává častěji: drhne řazení. Příčinou je většinou opotřebení převodovky. Mechanická oprava by šla pořádně do peněz. Ale jde to i jinak. LIQUI MOLY, vyrábí přísadu do převodového oleje, díky níž lze problémy při ručním řazení často odstranit.

Přísada do převodového oleje LIQUI MOLY

Pouze musíte přidat přísadu do převodového oleje. Aditivum snižuje stupeň opotřebení a usnadňuje řazení. Obsahuje pevné mazivo MoS2, které vyrovnává nerovnoměrnosti kovových povrchů a snižuje opotřebení. Tím se také snižuje nadměrné zahřívání v převodovce. Přísada totiž neobsahuje žádné korozní chemicky účinné složky, které by mohly negativně působit na citlivé barevné kovy v převodovce. Díky svým vynikajícím vlastnostem ochrany proti opotřebení ji lze bez problémů použít u oldtimerů, ale i u nových vozů se synchronizovanými převodovkami.

Přísada do převodového oleje není žádný zázračný elixír, díky němuž zmizí hrubé mechanické závady. V mnoha případech ale problém dokáže vyřešit, zmírnit příznaky nebo silně zpomalit postup poruchy. Velká výhoda spočívá v jednoduchém a levném použití. Nemusí se tak provádět náročná a drahá diagnóza a aditivum lze použít bez velkého rizika také jako prevenci. Problém se tím možná vyřeší a případ je vyřízen. Pokud problém přetrvává, není téměř nic ztraceno, protože časové i finanční náklady byly minimální. Je ale velká šance, že se ušetří čas i peníze za diagnózu a mechanickou opravu.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!