Společnost UFI FILTERS otevře nový výrobní závod v Polsku

15. listopadu 2018, 11:55

Firma UFI FILTERS, světový leader v technologiích filtrace tekutin, bude otevírat nový závod v Opoli (Polsko). Spolu s již existujícím závodem v Šanghaji bude prvním krokem k širšímu rozvoji termického podnikání.

Společnost UFI FILTERS otevře nový výrobní závod v PolskuJe navržen tak, aby sloužil různým trhům, včetně automobilového průmyslu, průmyslu těžkých silničních vozidel a terénních vozidel. Díky tomu nový závod zdvojnásobí výrobní kapacitu výměníků tepla a bude vybaven procesem vakuového pájení: nejmodernější technologií z hlediska čistoty, pevnosti a spolehlivosti. Nejnovější generace tepelných výměníků bude vyráběna s nejvyššími výkony přenosu tepla.

“Otevření nového zařízení potvrzuje záměr společnosti UFI rozšířit svou globální stopu tak, aby sloužil svým globálním zákazníkům na místní úrovni a účinněji reagoval na každou potřebu,” potvrzuje Rinaldo Facchini, generální ředitel skupiny UFI Filters .”S celkem investice ve výši 42 milionů PLN (asi 10 milionů EUR) do konce září 2026, výrobní závod v Opole bude zaměstnávat nejméně 65 nových zaměstnanců. “

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!