UFI Filters prezentuje na Autopromotec novinku UFI Argentinum

23. května 2019, 14:08

>UFI Filters, lídr v oblasti filtrace a tepelného managementu, představuje na Autopromotec 2019 v Boloni technologickou inovaci Argentinum. Jde o materiál, který představuje začátek nové generace filtrace vzduchu v kabině. 

UFI Filters prezentuje na Autopromotec novinku UFI Argentinum

Materiál je ze syntetických polymerních vláken, které obsahují kombinaci prvků se zvýšenou antibakteriální funkcí. Skládá se z netkané textilie obsahující částice stříbra – proto název Argentinum. Tkanina má silný antimikrobiální účinek, jehož inovace spočívá ve schopnosti vláken neutralizovat bakterie, houby a plísně, což snižuje bakteriální zátěž o více než 99 %.

Novinka společnosti UFI Filters nabízí výrazné zlepšení kvality ovzduší z kabinových vzduchových filtrů, jakož i lepší jízdní podmínky díky specifické kombinaci aktivního uhlíku. Zkoušky prováděné nezávislou německou laboratoří, certifikované podle normy ISO 11155-1, ukazují, že tato kombinace zaručuje více než 98,5% účinnost filtrace částic o průměru 2,5 mikronu (jako je pyl a prach) a zároveň zajišťuje eliminaci škodlivých plynů, jako je oxid dusnatý (NOx) a zápach.

Inovativní materiál používaný v filtrech UFI Argentinum bude v následujících měsících zaveden do sortimentu protiplísňových a aktivních uhlíkových kabinových filtrů.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!