Shell Helix Top Up – první univerzální olej na dolívání

, 7. října 2019, 11:42

Společnost Shell představuje první motorový olej kompatibilní s pohonnými jednotkami všech aut. Nově vyvinutý olej Shell Helix Top Up byl navržen pro řidiče, kteří přesně nevědí, jaký olej potřebuje jejich automobil.

Shell Helix Top Up - univerzální olej na dolívání

Když se rozsvítí červená kontrolka na přístrojové desce nebo v případě zjištění nedostatku oleje při kontrole, mnoho řidičů často neví, který olej je vhodný pro jejich vozidlo. A i když to ví, nejsou si jisti, kde ho rychle seženou. V této situaci může pomoci nový olej Shell Helix Top Up, který je kompatibilní se všemi benzínovými a naftovými motory.

Olej Shell Helix Top Up byl vyvinut na základě technologie Shell PurePlus v technologickém centru Shell v Hamburku, kde se vyvíjí také oleje pro týmy Ferrari F1, BMW Motorsport nebo Hyundai World Rally Team. Jedná se o olej na doplnění, který lze smíchat se všemi motorovými oleji dostupnými na trhu. Olej Top Up je rychlé přechodné řešení – buď jako náhradní lahev do kufru, nebo jako pomoc při nenadálých situacích.

Shell Helix Top Up je nový produkt, který splňuje požadavky všech typů motorů. Naší prioritou bylo, aby zákazníci dostali univerzální mazivo bez ohledu na typ motoru a používaný olej, díky kterému mohou rychle a snadno vyřešit svůj problém, aniž by museli zjišťovat podrobné specifikace doporučeného oleje. – řekl Łukasz Radzymiński, obchodní ředitel společnosti Shell Polska.

Společnost Shell doporučuje použít maximálně jeden litr oleje na dolití, tzn. jednu láhev oleje Shell Helix Top Up. V případě doplnění o větší objem použijte olej, který přesně splňuje požadavky výrobce vozidla.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!