Skvělá trojka značky Hella pro snížení emisí

25. listopadu 2019, 11:00

Měřič hmotnosti nasávaného vzduchu, EGR ventil a lambda sonda značky HELLA jsou dokonale sehraná trojice produktů, která zajišťuje menší obsah škodlivin ve výfukových plynech.

Tři produkty Hella pro snížení emisí

Hodnoty snímané měřičem hmotnosti nasávaného vzduchu jsou kritické pro přesné nastavení poměru mezi hmotností vzduchu a paliva. Souběžně s nimi se měří parametry hmotnosti vzduchu v motoru, na jejichž základě se vypočítává odpovídající množství recirkulovaných výfukových plynů.

EGR ventil HELLA odebírá část výfukových plynů vznikajících při spalování a následně je znovu přimíchává do nasávaného vzduchu. Kromě menší koncentrace škodlivých oxidů dusíku to má u vznětových motorů za následek také podstatné omezení množství vznikajících pevných částic.

Lambda sonda HELLA měří zbytkový obsah kyslíku ve výfukových plynech, a tím monitoruje práci měřiče hmotnosti nasávaného vzduchu a EGR ventilu. Optimální souhra této trojice komponent proto výrazně přispívá k menšímu znečišťování životního prostředí.

Při objednání 5ti a více kusů výrobků se stejným objednacím číslem z následujících stránek, získáte kromě špičkové OEM kvality, na kterou jste u výrobků HELLA zvyklí, také nižší cenu. Profitujete tak hned několikrát! Koncoví spotřebitelé zase těží z nižších emisí, optimalizovaného výkonu a vylepšené účinnosti motoru.

Kompletní přehled výrobků Hella k nahlédnutí nebo ke stažení ve formátu PDF.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!