Firma UFI Filters zablokovala ve spolupráci se společností Convey 2,5 milionů padělků

10. dubna 2020, 16:27

Firma UFI Filters, světový lídr ve filtrační technologii a tepelném managementu, stojí v první linii v boji proti prodeji padělaných náhradních dílů. Díky svým registrovaným produktům a implementovaným patentovaným technologiím zablokovala firma v posledních dvou letech padělané zboží v hodnotě téměř 5 milionů EUR.

UFI Filters padělkyToho bylo dosaženo díky aktivitám v oblasti ochrany značek a produktů, které provádí právní oddělení UFI Filters a oddělení vlastnických práv. Ve spolupráci s firmou Convey, lídrem v oblasti služeb internetového duševního vlastnictví a ochrany značek zablokovali na internetu téměř 2,5 milionu nelegálních transakcí.

Identifikovali 6.125 nabídek, které byly nahlášeny a kompletně staženy z 19 různých online trhů. Úplné odstranění těchto nezákonných reklam z internetových obchodů významně snížilo množství padělaných produktů, které se dostaly na trh náhradních dílů. Tyto výrobky jsou ve srovnání s originály vyvinutými společností UFI nekvalitní.

Společnost UFI Filters také zavedla preventivní strategii, jejíž hlavním cílem je odstranit zdroje dodávek padělaných výrobků a jejich distribuci na OE trh. Děje se to hlavně prostřednictvím reklam zveřejněných v turečtině nebo čínštině a také prostřednictvím mezinárodního internetového obchodu. UFI tím chrání trh s OE zbožím, zákazníky na trhu s náhradními díly a konečné spotřebitele.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!