Březnové novinky v nabídce Valeo Service

15. března 2021, 15:37

Společnost Valeo doplnila svou nabídku o dalších 193 nových produktů. Najdete mezi nimi díly z různých produktových skupin pro osobní i dodávková vozidla. Nezapomínejte také na technické informace a možnost vzdělávat se. S webináři Valeo je to snadné.

novinky v nabídce Valeo Service

Mezi nejnovějšími produkty, které společnost Valeo uvedla na trh, najdete mimo jiné:

Centrální vypínací mechanismus spojky (CSC) (obj.číslo 1104334) s velmi širokou škálou použití v automobilech jako Fiat, Alfa Romeo, Opel a Chevrolet s dieselovými i benzínovými motory.

Centrální vypínací mechanismus spojky CSC)

Dvouhmotový setrvačník (DMF) (obj.číslo 836070) pro vozidla jako Mercedes-Benz Sprinter (906), Viano/Vito /Mixto (W639) s naftovými motory o obsahu 2,0 a 2,2 litru (od roku 2006>).

Dvouhmotový setrvačník (DMF)

Motorky zadních stěračů pro vozy Citroen C4 Cactus a Peugeot 2008. (obj.číslo 582658) a Peugeot 2008 (obj.číslo 582648).

Všechny březnové novinky firmy Valeo je možné nalézt ZDE.

Technické informace neomezeně k dispozici 24/7

Ve vytížených servisech často nebývá prostor a čas na prohlubování technických znalostí. Díky online webinářům firmy Valeo můžete rozšířit své znalosti z domova pohodlným a bezpečným způsobem. Specializovaná webová stránka obsahuje bohatou knihovnu technických školení, kterou můžete zdarma využít kdykoliv. Chcete-li se zúčastnit, stačí se zaregistrovat zadáním základních údajů.

Seznam webinářů v češtině

Seznam aktuálních webinářů Valeo v češtině

Klikněte na odkaz a sledujte je kdykoli a kdekoli!

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!