Značka MANN-FILTER – 70 let na trhu

16. srpna 2021, 14:48

Prémiová značka filtrů MANN-FILTER slaví kulaté narozeniny. S hrdostí se ohlíží za úspěšnou historií svého vývoje a s velkou důvěrou se připravuje na slibnou budoucnost.

Jak to všechno začalo: Adolf Mann a Dr. Erich Hummel založili v roce 1941 „Filterwerk Mann + Hummel“ v Ludwigsburgu. Dnes, o osm desetiletí později, se MANN+HUMMEL stal předním světovým výrobcem filtračních technologií. Zaměstnává přes 21.000 lidí na více než 80 místech na světě, s tržbami v celkové výši 3,8 miliardy Eur (v roce 2020).

MANN-FILTER slaví 70 let

Značka MANN-FILTER: Minulost a současnost

Před 70 lety, 16. srpna 1951, byla značka MANN-FILTER poprvé zaregistrována jako ochranná známka. To, co začalo jako malá národní značka v Ludwigsburgu, získalo okamžitou mezinárodní popularitu. Dnes je prémiová značka nesporným lídrem filtrační technologie pro automobilový a průmyslový sektor po celém světě. Jejich filtry kombinují celé know-how a zkušenosti skupiny MANN+HUMMEL v komplexním produktovém portfoliu – a to ve 100% kvalitě OE pro trh s náhradními díly po celém světě.

„S hrdostí se ohlížíme za velmi úspěšnou 70letou historií naší prémiové značky, kterou píšeme každý den,“ potvrzuje Simon Frick, viceprezident pro prodej IAM Europe ve společnosti MANN+HUMMEL. „Výročí bereme jako příležitost poděkovat našim zákazníkům po celém světě – za jejich mnohaletou loajalitu a za úspěšnou spolupráci. Tento úspěšný vývoj by bez našich zákazníků nebyl možný,“ dodává Frick.

Jako jedna z mála značek na automobilovém trhu s náhradními díly se MANN-FILTER dokázal v průběhu let stát ikonou se statusem kultu se svým nápadným žlutozeleným barevným schématem. Už několik let se těší stejnému úspěchu i v motoristickém sportu.

Mann-Filter

Oceňovaný po celém světě

Značka MANN-FILTER je velký pojem na trhu s náhradními díly. To je zřejmé díky řadě ocenění obdržených po celém světě.

„Velký počet uznání dokládá, jak moc jsou naši zákazníci věrni značce MANN-FILTER. Jsme velmi hrdí a šťastní na každé z nich, např. jako ocenění „Nejlepší značka“ od ETM Verlag ve spolupráci s veletrhem Automechanika,“ říká Frick. „Získat tuto cenu podesáté v řadě, k našemu 70. výročí, je velká čest. Motivuje nás to k tomu, abychom pokračovali ve vývoji inovativních produktů pro vozidla a stroje a zároveň nabízeli komplexní servisní balíčky.“

Pohled do budoucna

„Sedm desetiletí úspěšné historie značky také znamená, že neseme velkou odpovědnost do budoucna. Je také samozřejmé, že chceme tuto povinnost splnit. Abychom mohli čelit výzvám, které nás čekají, vyvíjíme filtry zítřka ve vozidlech a strojích dneška. Koneckonců, do budoucna platí stále naše moto: MANN-FILTER – Perfektní díly. Perfektní servis.“

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!