MEYLE připravuje MEYLE Exhibition Hamburg 2021

24. srpna 2021, 14:58

„Digital first“ je motto hamburského výrobce náhradních dílů MEYLE. I když se přední veletrh Automechanika 2021 nemůže konat obvyklým způsobem, MEYLE opět vytváří kontaktní místo pro zajímavé skutečnosti ze světa MEYLE s vlastním digitálním veletržním řešením. MEYLE Exhibition Hamburg 2021 je již druhým interaktivním, digitálním počinem, kde si zákazníci MEYLE mohou přímo vyměňovat informace s produktovými a technickými experty. První verzí digitální výstavy, MEYLExperience 2020, dokázala společnost v loňském roce nadchnout více než 700 účastníků.

MEYLE Exhibition Hamburg 2021

MEYLE opět nabízí zákazníkům a partnerům možnost virtuální výměny informací o klíčových tématech a produktech. Stejně jako v roce 2020 poskytne speciálně navržené řešení implementované na platformě Microsoft Teams možnosti interakce a prezentace, individuálně přizpůsobené příslušným potřebám a tématům zákazníků. Plánování ještě více usnadní speciálně vyvinutý nástroj pro správu pozvánek a hostů.

„Samozřejmě bychom rádi pokračovali v diskusích a výměnách s našimi zákazníky a partnery osobně ve Frankfurtu v roce 2021. Přes všechny výhody digitálních kanálů však osobní kontakt nic nenahradí,“ vysvětluje Christian Ludwig, viceprezident pro prodej MEYLE AG. „Přesto jsme rádi, že jsme i letos našli digitální způsob, jak s našimi zákazníky sdílet novinky a hlavní témata o společnosti MEYLE a umožnit individuální schůzky a konzultace – bez ohledu na to, kde se kdo nachází.“

I v roce 2021 má MEYLE připraveno mnoho témat a produktů, které usnadní každodenní život v autoservisu: od digitálních nabídek, jako je zákaznický portál DRIVER Portal, přes nové digitální vzdělávací kurzy a inovativní e-learning až po sponzorské závazky a zákaznickou podporu – důraz je kladen na přímý kontakt s partnery a servisy po celém světě. Tyto komplexní nabídky jsou doplněny spolehlivými servisními řešeními pro autodílny.

Účastníci také nahlédnou do světa produktů MEYLE v oblastech brzd, řízení a odpružení, hnacího ústrojí, elektroniky, motorů, filtrů i nákladních vozidel a mohou se těšit na vzrušující odborné diskuse s produktovými a technickými experty MEYLE.

MEYLE Exhibition Hamburg 2021 bude konat od 6. září do 1. října 2021 a je určena výhradně zákazníkům MEYLE v oblasti aftermarketu.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!