Elektrická náprava Schaeffler získala ocenění Golden Steering Wheel

18. listopadu 2021, 12:18

Firma Schaeffler získala ocenění Golden Steering Wheel (“Goldenes Lenkrad”) za svůj systém elektrické nápravy 2 v 1.

Ocenění pro firmu Schaeffler

Toto ocenění, které uděluje německý automobilový časopis “AUTO BILD” a celostátní noviny “BILD am SONNTAG”, je jednou z nejprestižnějších evropských cen v automobilovém průmyslu. Integrovaný nápravový systém společnosti Schaeffler se utkal s kvalitní konkurencí, získal většinu hlasů čtenářů a konečné rozhodnutí poroty a v kategorii Inovace roku se umístil na prvním místě.

Modulární systém vyhovuje všem požadavkům zákazníků

Náprava 2 v 1 od společnosti Schaeffler je integrovaný systém zahrnující redukční převodovku a elektromotor v jedné kompaktní jednotce. Mezi jeho význačné vlastnosti patří vysoký výkon a výjimečné akustické vlastnosti. Díky své modulární konstrukci může systém vyhovět široké škále požadavků zákazníků a je vhodný pro řadu platforem vozidel, ať už hybridních, nebo plně elektrických.

Po letošním uvedení na čínský trh tento systém elektrické nápravy nyní chystá nasadit také jeden z evropských výrobců automobilů. Společnost Schaeffler neustále zvyšuje integrovanost svých elektrických nápravových systémů, což přináší další prostor pro vysoce inovativní řešení. V loňském roce například společnost získala několik zakázek na kompletní elektrické nápravy 3 v 1 – systémy, které zahrnují jak výkonovou elektroniku, tak elektromotor a převodovku.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!