UFI Filters posiluje svá opatření proti padělkům

7. února 2022, 15:47

Firma UFI Filters pokračuje v boji proti padělaným náhradním dílům zpřísněním svých opatření a dalším rozšířením své činnosti v oblasti Internet Business Intelligence ve spolupráci se společností CONVEY.

UFI Filters padělky

Dosavadní monitorovací činnosti prováděné organizacemi CONVEY a UFI Filters vedly k zachycení více než 2,5 milionů transakcí s nelegálními součástkami. Systém monitorování těchto nelegálních aktivit umožňuje jejich potlačení již v zárodku, čímž se minimalizuje riziko dalšího nárůstu nelegálních transakcí. Díky stále se rozšiřující službě, která pokrývá všechny trhy po celém světě, se společnosti UFI Filters podařilo odstranit více než 8 000 komerčních inzerátů zveřejněných na 33 e-komerčních platformách, čímž se zabránilo potenciálnímu obratu z prodeje padělaného zboží ve výši více než 5 milionů eur.

Kvůli důležitosti produktů ONE připravila společnost UFI Filters pro vozidla Alfa Romeo, Chrysler, Citroën, Fiat, Ford, Lancia, Opel, Peugeot a Vauxhall datový list, který zdůrazňuje rozdíly mezi filtrem UFI Filters 24.ONE.01 pro vznětové motory a padělanými filtry na trhu.

Luca Autelli, ředitel Legal and Human Resources UFI Filters, k tomu říká: „Jsme potěšeni výsledky, kterých jsme již v boji proti padělání dosáhli, ale musíme pokračovat v našem úsilí a zajistit, abychom zůstali ve střehu. Rád bych také využil této příležitosti a upozornil naše zákazníky a motoristy obecně na nutnost opatrnosti. Objevují se zprávy o tom, že čerpadla na naftu dodávají palivo se značnými zbytky vody, které škodí vstřikovacím systémům. Originální výrobky UFI Filters mohou v takových situacích skutečně pomoci a zajistit nejlepší výkon při oddělování vody od nafty. Vyzýváme proto všechny, aby se spolehli na originální výrobky UFI Filters a využili služeb oficiální sítě distributorů.“

Nekvalitní nebo dokonce padělané filtry, které používají skládané papírové filtrační materiály nebo jiné nevhodné suroviny, neplní funkci oddělování vody od nafty nebo ji plní nedostatečně. Filtrační systémy UFI Filters používají pouze nejmodernější materiály, které jsou odolné vůči takzvaným „špatným palivům“ a bionaftám a jsou vyráběny za použití nejlepších surovin a technologií. Z tohoto důvodu může koupě nekvalitního filtru za účelem úspory peněz vážně ohrozit systém vstřikování paliva, čímž hrozí zvýšené prostoje a s tím spojené finanční ztráty, zejména pro ty, kteří používají své vozidlo k práci.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!