Nissens Automotive spouští nový webový portál pro automechaniky

25. dubna 2022, 11:12

Společnost Nissens Automotive vytvořila novou webovou stránku pro automobilové profesionály, na které mohou získat technické dovednosti pro systémy autoklimatizace, chlazení motoru a účinnosti motoru&emisí. Přístup ke službě je zdarma a je dostupná v 15 jazykových mutacích.

Odborné poznatky a podpora produktů na jednom místě

Nová internetová platforma společnosti Nissens je snadno použitelná webová stránka a knihovna s více než 100 technickými články, tipy, bulletiny a dalšími nástroji pro techniky. Návštěvníci webu si mohou stáhnout nebo vytisknout materiály pro snadnou orientaci. Ať už se jedná o odkaz na konkrétní produkt nebo o obecný přehled o systému, tak jakýkoliv technický obsah je zahrnut přímo do knihovny, kdykoli je uveden na trh nový produkt.

Vysoká hodnota pro profesionály na aftermarketu

Společnost Nissens bude portál i nadále významně rozšiřovat, přidávat nové poznatky a mnoho zajímavých funkcí, které profesionálům v automobilovém průmyslu poskytne cenné technické poznatky. Spolu s technickou literaturou o nejnovějších technologiích a automobilech bude obsahovat i výběr praktických nástrojů, které mohou technici využít při své každodenní práci. Jedná se například o servisní plakáty nebo aktualizované tabulky náplní chladiv a olejů, které jsou plánovány jako rozšíření pro letošní sezónu.

Marketingový manažer Nissens Automotive Jan Zieleskiewicz říká: “Věříme v neustálé zlepšování informovanosti odborníků na aftermarketu a proto usnadňujeme přístup k našim sdíleným znalostem oproti dřívějšku. Jako specializovaný dodavatel náhradních dílů se snažíme připravit techniky tak, že jim poskytneme potřebné zdroje, aby svou práci dělali dobře. To je součástí skutečného rozdílu, který naše značka a naše produkty představují na trhu.“

Společnost plánuje do konce roku 2022 postupně vyřadit papírovou formu odborné produktové literatury, aby zlepšila ekologickou stopu společnosti a zpřístupnila nejnovější informace o produktech profesionálům na aftermarketu pouze elektronickými médii.

Chcete-li získat přístup, naskenujte QR kód z jakéhokoli obalu produktu nebo navštivte stránky Nissens.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!