Společnost UFI Filters jmenovala nového manažera aftermarketu pro východní Evropu

10. května 2022, 12:55

>UFI Filters, odborník v oblasti filtrace a tepelného managementu pro spalovací, hybridní a elektrická vozidla, posiluje svůj obchodní tým ve východní Evropě jmenováním nového manažera pro aftermarket.

Izabela Stachowiak, UFI FiltersIzabela Stachowiak se k týmu připojuje jako manažerka aftermarketu pro východní Evropu. Má magisterský titul v oboru obchodního managementu a může se pochlubit více než 20 lety zkušeností s řízením prodeje v oblasti automobilové filtrace na aftermarketu.

Má hluboké znalosti v oblasti filtrace a rozumí odvětví aftermarketu. Ve své funkci bude zodpovědná za současnou organizaci prodeje a za rozvoj obchodních vztahů se stávajícími i potenciálními zákazníky v Polsku, Rumunsku, Maďarsku, České republice, na Slovensku, Ukrajině, v Moldavsku a pobaltských zemích.

Po celou dobu své profesní kariéry zastávala pozici obchodní manažerky s odpovědností za různé trhy v Evropě. Toto jmenování posílí společnost UFI Filters při rozšiřování jejího podnikání ve východní Evropě.

Onofrio Defina, provozní ředitel a ředitel aftermarketu v regionu EMEA společnosti UFI Filters, vysvětluje: “Jsem hrdý na to, že mohu Izabelu přivítat v našem aftermarketovém týmu. Východní Evropa hraje pro naši společnost v oblasti aftermarketu klíčovou roli. Jsem přesvědčen, že Izabeliny zkušenosti a široký rozhled výrazně přispějí k rozšíření našeho obchodu ve východní Evropě.”

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!