DENSO otevírá League of True Mechanics 2022 (Ligu skutečných mechaniků 2022)

10. května 2022, 13:37

Nové moduly zahrnující dieselové systémy motorů, problematiku zapalovacích cívek nebo chlazení motorů tvoří obsah soutěže DENSO League of True Mechanics (LOTM) 2022, která začala 1. května v celé Evropě.

“Soutěž LOTM jsme zavedli v roce 2020, abychom vytvořili malou přátelskou soutěž, která by probíhala souběžně s vysoce kvalitními školicími kurzy a pomohla automechanikům rozšířit jejich technické znalosti a zlepšit jejich celkové dovednosti,” řekl Alexey Bartaševič, vedoucí produktového oddělení DENSO Europe. “Okamžitě se stala hitem, protože se do ní přihlásili profesionálové z celé Evropy, aby se učili a soutěžili o to, kdo bude nejlepší ve své zemi.”

“Ačkoli studijní kurzy z předchozích ročníků soutěže zůstávají v oblasti LOTM na naší e-learningové platformě, protože jsou stále užitečné a důležité pro automechaniky v celé Evropě, abychom udrželi soutěž svěží a představili další důležitý technický obsah, zavádíme každý rok nové kurzy, na kterých je založena soutěž LOTM pro daný rok. Letos tedy máme nový kurz o klimatizaci a další o chlazení motoru, dále se zaměřujeme na zapalovací svíčky a na lambda sondy. Také bude pokračovat kurz o vznětových motorech.”

E-learningový program poskytuje podrobné technické informace o produktech DENSO. Interaktivní online kurzy, na nichž je soutěž LOTM založena, spočívají v tom, že automechanici studují materiály a absolvují závěrečnou zkoušku, během níž mají možnost vyhrát mince DENSO. Tyto mince jsou udělovány za správné zodpovězení otázky položené v “minikvízu”, který se pravidelně objevuje v rámci kurzu a poté v závěrečné zkoušce na konci.

Počet těchto mincí získaných během roku pak rozhoduje o celkovém umístění hráčů v soutěži v jejich regionu a také jim dává možnost vyhrát několik báječných cen. Po úspěšném absolvování závěrečné zkoušky si navíc mohou stáhnout osobní certifikát, který si mohou vytisknout, zarámovat a pověsit v servisu.

Registrace do e-learningové platformy DENSO je bezplatná a jednoduchá, mechanici se mohou jednoduše zaregistrovat prostřednictvím tohoto odkazu a během toho se mohou také přihlásit do soutěže LOTM a získat tak příležitost vyhrát jednu z řady fantastických cen. Zaregistrujte se ještě dnes!

Další podrobnosti o programu DENSO Aftermarket jsou k dispozici na adrese denso-am.eu.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!