Důvěřujte specialistovi na spojky – Valeo FullPACK DMF™

7. března 2023, 16:54

Společnost Valeo je významným dodavatelem spojek a spojkových dílů jak do prvovýroby, tak pro aftermarket. Všechny spojky Valeo jsou vyráběny podle nejvyšších standardů, díky čemuž jsou účinné a spolehlivé a zajišťují plnou spokojenost zákazníků. Řešení All-In-One Box nabízí klientům vše potřebné pro výměnu spojky v té nejvyšší kvalitě.

Valeo FullPACK DMF™

Společnost Valeo nyní pokrývá více než 80 % evropského vozového parku v segmentu dvouhmotových setrvačníků (DMF), který je jedním z nejrychleji rostoucích trhů. Nabídka sad Valeo obsahující centrální vypínací ložisko (CSC) zahrnuje:

  • Kompletní sady s dvouhmotovým setrvačníkem DMF – Valeo FullPACK DMF™
  • Přestavbové sady pro náhradu dvouhmotového setrvačníku DMF pevným setrvačníkem – Valeo K4P™
  • Tradiční spojky– Valeo K3P™.

Valeo neustále rozšiřuje nabídku kompletních sad spojek včetně hydraulických ložisek. Řešení All-In-One Box (vše v jedné krabici) bylo vytvořeno s cílem usnadnit práci automechaniků díky:

  • Snadnější identifikaci dílů – stačí pouze jedno referenční číslo, které identifikuje 3 komponenty spojky
  • Eliminaci problému špatně určených dílů – všechny tři součástky v sadě vždy k sobě pasují
  • Lepší ceně – v porovnání k ceně, za kterou by zákazník koupil všechny 3 díly samostatně
  • Rozvoj konceptu All-In-One Box se vztahuje i na segment dvouhmotových setrvačníků (DMF).

Pro vozidla původně vybavená dvouhmotovým setrvačníkem DMF a hydraulickým ovládáním spojky vyvíjí společnost Valeo paralelně dvě řešení – nové reference kompletních sad FullPACK DMF ™ s ložiskem CSC a alternativu ve formě Valeo K4P ™, přestavbovou sadu s pevným setrvačníkem a ložiskem CSC.

Valeo FullPACK DMF™ s ložiskem CSC obsahuje: dvouhmotový setrvačník DMF, přítlačný talíř, spojkovou lamelu a ložisko CSC Valeo nebo FTE. Sady FullPack DMF™ s CSC v současné době poskytují 51% pokrytí evropského vozového parku, včetně nejnovějších modelů vozidel.

Přestavbové sady Valeo K4P ™ s ložiskem CSC obsahují: pevný setrvačník, sadu přítlačného talíře a lamely s patentovanou technologií Valeo Long Travel Damper (tlumič s dlouhou dráhou, zkráceně LTD) a centrální vypínací ložisko CSC Valeo nebo FTE. V současné době je k dispozici 62 sad Valeo K4P ™.

Valeo nabízí celou řadu spojek s hydraulickým ložiskem (K3P CSC), což umožňuje zákazníkům zakoupit toto řešení v jedné krabici, dostupné pod jedním, unikátním referenčním číslem. Nabídka Valeo K3P CSC pokrývá více než 70 milionů automobilů v Evropě.

Online katalog s podrobnými informacemi a novými nákresy produktů umožní autoservisům a distributorům okamžitě identifikovat referenční čísla sad All-in-One Box obsahující řešení Valeo K4P ™ CSC, Valeo FullPack DMF ™ CSC nebo K3P CSC.

Firma Valeo také přikládá velký význam předávání technických informací, a proto kromě tradičních školení organizuje také online webináře, během kterých mechanici získávají cenné informace potřebné pro každodenní práci. Na tomto odkazu naleznete zdarma několik školení, které se zabývají problematikou spojek, dvouhmotových setrvačníků nebo hydraulického ovládání spojek.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!