KYB zahajuje velkou výzvu: výrobu Twin-Zero

27. března 2023, 10:15

KYB Advanced Manufacturing (KAMS) se sídlem v Los Arcos ve Španělsku je jednou ze tří KYB evropských továren na tlumiče. Nyní byl zahájen jedinečný a zajímavý projekt nazvaný „Twin-Zero“. KAMS vyrábí originální díly (OE) pro Stellantis: DS, Peugeot, Citroen; Audi, VW, Škoda, Renault; a také pro evropský trh s náhradními díly.

KAMS

Cílem tohoto projektu je vytvořit digitální dvojče výrobní linky s cílem pokusit se dosáhnout nulových anomálií, prediktivní údržby, hotového zboží a sledovatelnosti materiálu. To vše se souběžným cílem dosáhnout udržitelnějšího výrobního procesu a konečného produktu.

K realizaci tohoto inovativního projektu spolupracuje KAMS s různými partnery. Také je zde podpora ve formě grantu od vlády v regionu Navarra pro strategické projekty výzkumu a vývoje 2022-2024.

Projekt byl zahájen v červenci 2022 a jeho trvání je plánováno do konce prosince 2024. Je zde vyžadována pravidelná podpůrná technická dokumentace.

V této počáteční fázi projektu týmy pracují na analýze celého toku výrobní linky a testují nové systémy pro ukládání dat, jako je umělé vidění nebo pokročilé senzorické systémy. Vzhledem k tomu, že projekt Twin-Zero je poměrně dlouhý, bude zde několik milníků, kde bude prezentován pokrok.

Juan Carlos Díez, výkonný ředitel KYB Europe pro aftermarket, vysvětluje: „KAMS je jedinou továrnou v globální síti KYB, která v současné době analyzuje svůj výrobní proces tímto způsobem. Jsme nadšeni, že vidíme pokrok a výsledky tohoto inovativního experimentu, abychom se dozvěděli, jak vylepšit KAMS a našich dalších 13 továren po celém světě, což nakonec prospěje našim zákazníkům na trhu s náhradními díly.“

Více informací naleznete na stránkách KYB Europe.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!