Menu

Bez kategorii

Webinář Valeo zdarma: Systém klimatizace – rozhovor s expertem na klimakompresory – 2. díl už 12. května!

Firma Valeo přikládá velký význam předávání technických informací, a proto kromě tradičních školení organizuje také online webináře, během kterých mechanici získávají cenné informace potřebné pro každodenní práci. Nyní firma přichází s 2. dílem webináře na téma Systém klimatizace – rozhovor s expertem na klimakompresory. Bude se konat 12. května 2022 od 9:00 a 18:00.

AquaBlade™ – technologie budoucnosti dostupná pro aftermarket

Revoluční systém stěračů AquaBlade™, navržený a vyrobený společností Valeo, je nyní k dispozici nejen jako originální výbava prémiových automobilů, ale také pro aftermarket. Díky rozšíření sortimentu mohou nyní majitelé dalších modelů vozidel těžit z inovativního řešení firmy Valeo.

Náplně do autoklimatizací razantně podražily. Co se s tím dá dělat a jak ušetřit?

Doplnění klimatizace před cestou na dovolenou? V minulých letech běžná praxe. Letos se to může řidičům výrazně prodražit. Na českém trhu totiž došlo k razantnímu nárůstu cen náplní do klimatizací. Jak můžou majitelé aut ušetřit? Jaké chladivo se vlastně může v klimatizacích používat?

Hledáte nové zaměstnance?

Najít kvalitního a spolehlivého zaměstnance je dnes těžké. My Vám nabízíme možnost jak efektivně oslovit vhodné pracovníky z branže. Díky specializovaným portálům MotoFocus.cz, MotoFocus.sk a TruckFocus.cz míříme ke kvalifikovaným pracovníkům tohoto segmentu.

NEXUS BUSINESS FORUM 2018

Dne 13.03.2018 jste měli možnost živě sledovat proběh konferenci NEXUS BUSINESS FORUM 2018. Kdo neměl možnost tuto konferenci sledovat, si ji nyní může pustit ze záznamu.

Školení firmy Auto Kelly únor 2018

Nabídka odborných školení a workshopů Auto Kelly pro únor 2018.

Hostesky na výstavě ProfiAuto Show 2017

Na žádném veletrhu nebo výstavě nesmí chybět pěkné hostesky. V následující galerii naleznete hostesky, které jsme zahlédli na veletrhu ProfiAuto Show 2017.

Tlumiče Bilstein

Přesnost. Spolehlivost. Úspěch. To jsou tlumiče Bilstein.

Nešetřete na motorovém oleji

Po 20, 25, 30 tisících najetých kilometrech nebo snad po roce či dvou letech? Tato data jsou často výrobci doporučována pro výměnu motorových olejů. Lze to ale takto jednoduše říct? A není to pozdě? Použijeme-li příměr, spalovací motor je srdcem každého vozu a motorový olej v něm působí jako krev. Bez proudící krve by srdce […]

Analýza k vyplnění: Obchodní zástupci v aftermarketu

Tato analýza je zaměřena na obchodní zástupce v motoristické branži. Jak se obvykle předpokládá, pro práci obchodního zástupce je nutno mít vrozené schopnosti, jako je otevřenost, samostatnost, samodisciplína, schopnost se prodat, odolnost vůči stresu apod. Opravdu je třeba se obchodním zástupcem narodit?

Bez kategorii