Bez kategorii

Bez kategorii

Náplně do autoklimatizací razantně podražily. Co se s tím dá dělat a jak ušetřit?

Doplnění klimatizace před cestou na dovolenou? V minulých letech běžná praxe. Letos se to může řidičům výrazně prodražit. Na českém trhu totiž došlo k razantnímu nárůstu cen náplní do klimatizací. Jak můžou majitelé aut ušetřit? Jaké chladivo se vlastně může v klimatizacích používat?

Hledáte nové zaměstnance?

Najít kvalitního a spolehlivého zaměstnance je dnes těžké. My Vám nabízíme možnost jak efektivně oslovit vhodné pracovníky z branže. Díky specializovaným portálům MotoFocus.cz, MotoFocus.sk a TruckFocus.cz míříme ke kvalifikovaným pracovníkům tohoto segmentu.

NEXUS BUSINESS FORUM 2018

Dne 13.03.2018 jste měli možnost živě sledovat proběh konferenci NEXUS BUSINESS FORUM 2018. Kdo neměl možnost tuto konferenci sledovat, si ji nyní může pustit ze záznamu.

Školení firmy Auto Kelly únor 2018

Nabídka odborných školení a workshopů Auto Kelly pro únor 2018.

Hostesky na výstavě ProfiAuto Show 2017

Na žádném veletrhu nebo výstavě nesmí chybět pěkné hostesky. V následující galerii naleznete hostesky, které jsme zahlédli na veletrhu ProfiAuto Show 2017.

Tlumiče Bilstein

Přesnost. Spolehlivost. Úspěch. To jsou tlumiče Bilstein.

Nešetřete na motorovém oleji

Po 20, 25, 30 tisících najetých kilometrech nebo snad po roce či dvou letech? Tato data jsou často výrobci doporučována pro výměnu motorových olejů. Lze to ale takto jednoduše říct? A není to pozdě? Použijeme-li příměr, spalovací motor je srdcem každého vozu a motorový olej v něm působí jako krev. Bez proudící krve by srdce […]

Analýza k vyplnění: Obchodní zástupci v aftermarketu

Tato analýza je zaměřena na obchodní zástupce v motoristické branži. Jak se obvykle předpokládá, pro práci obchodního zástupce je nutno mít vrozené schopnosti, jako je otevřenost, samostatnost, samodisciplína, schopnost se prodat, odolnost vůči stresu apod. Opravdu je třeba se obchodním zástupcem narodit?

autokelly

a

Bleskový průzkum ASEM před seminářem MDČR o regulaci počtu STK (hlasujte)

AGC Automotive Europe uvádí na trh své nejtmavší šedé sklo určené zejména pro střešní a zadní skla automobilů. Toto sklo zvyšuje pocit intimity a tepelného komfortu (solární ochrana), jež jsou tolik vyhledávány pasažéry, a zároveň tak snižuje potřebu používání klimatizace. Pro šedé sklo AGC je charakteristická 8% světelná prostupnost a 32% solární faktor. K dispozici […]