FCD.eu: Další dvě videa o filtrech částic DPF

28. listopadu 2014, 12:18

Portál FD.eu pro Vás připravil další dvě nová naučná videa o filtrech částic DPF (FAP). Obě videa i upravené články, v nichž se videa nacházejí, jsou pro všechny přístupná celý jeden týden zdarma (do 4.12.2014), nejen když nemáte předplacený přístup do placené části, ale i úplně bez registrace. Tak si je raději brzy pusťte, ať volný přístup nepropásnete. Pro placené registrované jsou jak videa a články přístupná časově neomezeně.

Zatímco první upravený článek, kde je i nyní nově implementované video, pojednává o funkci filtrování částic a regeneraci sazí zde nashromážděných (http://www.fcd.eu/article.aspx?id=1568),..

..pojednává druhý poupravený a doplněný článek o velmi efektivním postupu diagnostiky při problémech se zanášením filtru částic (http://www.fcd.eu/article.aspx?id=1334).

Oba rozdělené články vznikly z jednoho původního dlouhého článku, který asi již budete z nedávné minulosti znát. Oba však byly doplněny o pár dalších detailů a diagnostických případů a obrázků. Protože podobných tématických krátkých videí bude následovat více, rozhodli se u FCD.eu pro rozdělení obsáhlých témat do více článků s přesnou definicí podtémat, která v článcích hloubkově rozebírájí.

Související články

FCD.eu: Osciloskop se nikdy nemýlí (video)
FCD.eu: Osciloskop se nikdy nemýlí (video)

Co všechno se dá vyčíst ze záznamu osciloskopu? Dnes si servis bez slušného osciloskopu již nedovedeme představit. V krátkém videu vám přinášíme ukázku toho, co vše se dá měřit pomocí paralelní diagnostiky. Staňte se profi diagnostikem. Ukázka ze školení na videu zdarma. Zaujalo Vás video? Pak neváhejte a přihlašte se už nyní na školení, kde […]

Tým FCD.eu rozjel systém školení po internetu prostřednictvím videolekcí
Tým FCD.eu rozjel systém školení po internetu prostřednictvím videolekcí

Krátké naučné videolekce trvající zpravidla do 5 minut, obsahující vždy jedno specifické téma, a jsou doprovázena stručným odborným komentářem. Videa najdete u doprovodných článků, které pojednávají o základních tématech v psaném písmu hlouběji, leč také ve zestručněných textech. Články i videa s příbuznými tématy jsou vzájemně propojena aktivními odkazy a pod článkem jsou též další […]

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!