Brembo „New G Sessanta“: projekt moderního brzdového třmenu

10. května 2021, 13:16

U příležitosti 60. výročí představila společnost Brembo projekt „New G Sessanta“, který byl inspirován vůbec prvním brzdovým třmenem společnosti a ukazuje tak svou vizi budoucnosti mobility.

Brembo "New G Sessanta"

Koncept je založen na použití technologie LED na těle třmenu. Může být přizpůsoben různým typům výrobků a je určen ke zlepšení jejich formy a funkce. Tato technologie funguje jako rozhraní, které usnadňuje komunikaci řidiče, a může být záležitostí estetiky a přizpůsobení stylu.

Brembo „New G Sessanta“ nabízí při stání možnost přizpůsobení třmenu nastavením vybraného odstínu světla pomocí bezdrátové technologie. Může vyjádřit náladu, zdůraznit individuální styl nebo přizpůsobit se prostředí. Použití barvy a světla umožňuje přenášet data a informace o stavu motocyklu a třmenu, a dokonce pomáhá jej lokalizovat vyzařováním nouzového světla.

Brembo „New G Sessanta“ je poctou vůbec prvnímu brzdovému třmenu společnosti, který společnost vyrobila v roce 1972, a jejímu designérovi. Vycházejíc z ikonického tvaru, který byl charakteristickým znakem prvního modelu, bylo tělo třmenu přeměněno na moderní, dynamické tělo při zachování jeho charakteristického a soudržného vzhledu.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!