Novinky a inovace od firmy Rabotti již dostupné u TAD Praha, s.r.o.

15. června 2020, 11:36

Společnost TAD Praha, s.r.o. spolupracuje s Rabotti již od roku 2016. Nejen díky tomu se stalo Rabotti důležitým dodavatelem zkušebních stanic na území České i Slovenské republiky. V současnosti představila společnost Rabotti několik novinek a inovací, a to jak v nabídce kompletních zkušebních stanic, tak v softwaru.

Aktuální novinky společnosti Rabotti:

  • Test a kódování C4i Delphi (doplňuje testy a kódování C3i and C2i) pro vstřikovače Delphi VW 1.6L a 2.0L EURO 6
  • Logo RabottiDenso / Volvo i-Art (D2, D3, D4, D5 motory v modelech V40, V60, S60, V90, S90, XC40, XC60, XC90) s kontrolou snímače tlaku ve vstřikovači
  • Bosch 4-pin vstřikovače se zdvojenou cívkou CRIN 4.2
  • V řadě Bosch 0 445 120 … (která je v databázi Rabotti mnoho let) jsou přidány 10 a 6-místné kódy (před pár měsíci)
  • Dále řada Bosch 0 445 116… a 0 445 117… ISA obsahuje nově 7 a 10-místné kódy na Bosch vstřikovače s Piezo článkem
  • VDO zahrnuje kódování vstřikovačů s 6-místnými kalibračními kódy
  • U nejnovějších modelů zkušebních stanic Rabotti se již nepracuje s kodéry přes USB. Funkce kodérů jsou nyní obsaženy v deskách plošných spojů a jsou vybírány a aktivovány cestou software zkuš. stanic /placená služba/
  • Nově jsou měřeny snímače teploty na čerpadlech Denso (Tec 101 a Tec Pump)

nová podoba software na stanicích Rabotti

PŘESTAVBA STARŠÍCH ZKUŠEBNÍCH STANIC Z MODULÁRNÍHO NA BEZMODULÁRNÍ SYSTÉM JE MOŽNÁ PO DOHODĚ.

Všechny nové zkušební stanice Unitec Evo mají měřící PÍSTEK pro měření dodávek paliva (styl Hartridge) a průtokoměr pro měření přepadů jako Tec 101 (zajišťují přesnost a správnost měření).

Rabotti již nepracuje s kodéry přes USB

Nové zkušební stanice se již vyrábějí bez nutnosti používat kodéry /Unitec EVO, TEC 201, TEC 101 a všechny v 2.500 barové verzi/.

Něco z historie firmy Rabotti

První stroje Rabotti

Italská společnost Rabotti má bohatou historii, jejíž veškeré mezníky nejsou potřeba zdůrazňovat. První zkušební stolice pochází z 20. let 20. století. Od 90. let pak zavedli zkušebnu Common Rail a v roce 2011 uvedli na trh Coditec, jakožto zařízení určené pro testování a kódování v dokonalé shodě s technickými podmínkami OEM s jakoukoli značkou zkušební stanice CR pro kódování vstřikovačů /Denso, Delphi, Bosch, Siemens/. Díky možnosti kódování těchto vstřikovačů a hydraulické soustavě umožňující dosažení tlaku až do úrovně 2.500 bar, na něž jsou konstruována čerpadla Bosch CP4, nabízí Rabotti řadu uživatelsky příjemných a dostupných elektronických přístrojů.

Zdroj: http://www.rabotti.cz/o-spolecnosti/.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!