Allstar: Nové diagnostiky MAGNETI MARELLI

6. dubna 2010, 0:00

ALLSTAR TRADING nabízí diagnostiku značky MAGNETI MARELLI. Novinkou uvedenou na trh v březnu roku 2010 jsou verze pod označením SMART a LOGIC.

Pro diagnostiku Magneti Marelli SMART a LOGIC jsou nabízeny 3 softwarové moduly:
– motocykly
– osobní a užitková vozidla do 3,5t
– nákladní vozidla, návěsy, autobusy, zemědělská technika, průmyslové motory

LOGIC
Magneti Marelli LOGIC je novým produktem v nabídce multifunkční diagnostiky Magneti Marelli. Na rozdíl od provedení Smart je volně připojitelný k jakémukoli stolnímu počítači či notebooku. Komunikace mezi zařízením a automobilem probíhá pomocí přiloženého kabelu EOBD (případně patřičného kabelu umožňující komunikaci mezi vozidlem a diagnostikou – starší značky). Komunikace s PC je možná prostřednictvím bezdrátové technologie Bluetooth nebo standardním USB kabelem, který je součástí dodávky. Tester Magneti Marelli Logic umožňuje snadnou, rychlou a efektivní komunikaci mezi vozidlem a PC či notebookem. Vyniká svou flexibilitou ve zpracování výsledků komunikace, a díky přímému propojení s PC jsou ihned připraveny k tisku.

Základní funkce diagnostiky:
• čtení a mazání chyb
• aktuální stavy měřených hodnot
• aktivace akčních členů
• vizualizace měřených hodnot
• zápis výsledků testů s okamžitou možností tisku
• historie posledních 50 diagnostikovaných vozidel

SMART
V oblasti automobilové diagnostiky je Magneti Marelli Smart, nejkomfortnějším řešení, kdy bez nutnosti propojení zařízení s PC či notebookem získáte výkonný nástroj multifunkční diagnostiky pro Váš servis. Přístroj disponuje veškerými možnostmi a funkcemi jako provedení Logic, a to bez investice do dalšího hardwaru. Veškerá komunikace mezi vozem a zařízením je uskutečňována pomocí přehledné klávesnice a kvalitního displaye. Software a aktualizace jsou umístěny na přiložené SD paměťové kartě. Aktualizace jsou prováděny přes paměťovou kartu a přiložený adaptér USB na jiném PC s možností připojení k internetu. Napájení je zajištěno pomocí NiCd baterií, které dostatečně pokryjí i několikahodinové použití. Dobíjení baterií je automaticky zahájeno při připojení přístroje k zásuvce nebo při připojení dodávaného napájecího kabelu k zásuvce zapalovače.

Technické parametry: 
Display 3,5´´
Rozlišení 320×240 pix
262 tis. Barev
Procesor Intel / Marvell II PXA 270, 416MHz
32 RAM
SD karta 1GB

Nabízí komunikaci téměř se všemi známými značkami a modely vozidel a s velkou úspěšností provádí diagnostiku:
• řídicích systémů motoru a systémů elektronického vstřikování paliva a nafty, variabilní časování ventilů u moderních systémů řízení motoru, linky CAN
• aktivní bezpečnostní systémy (ABS, kontrola – aktivace)
• pasivní bezpečnostní systémy (Airbagy, kontrola – aktivace)
• komfort systémy (palubní desky, klimatizace, rádia)
• Informační systémy (satelitní navigace, palubní počítač, parkovací asistent) a mnoho dalších pokročilých systémů, kterými jsou v současnosti vozidla vybavena.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!