ELIT zařadil do nabídky kompresory klimatizace Starline

15. června 2020, 11:39

Klimatizace je v dnešních vozidlech téměř stejně přirozená jako rádio, poptávka po jejím servisu a opravách se odpovídajícím způsobem zvyšuje. Proto ELIT nově nabízí kompletní sortiment kompresorů Starline.

Snaha firmy ELIT nabídnout kompresory, které by byly příznivé poměrem ceny a kvality, vyústila v rozšíření nabídky, kdy vedle stávajících zavedených dodavatelů kompresorů jako Valeo, Denso či Behr-Hella, respektive Mahle, a repasovaných kompresorů Elstock zařadili i desítky typů kompresorů značky Starline.

Kompresor klimatizace Starline

Kompresory v řadě Starline jsou dostatečně známé a na českém trhu si již vydobyly svou pozici. Díky pečlivému výběru ověřeného dodavatele se počet reklamací drží na nízké úrovni, což potvrzuje velmi dobrou kvalitu těchto kompresorů. Nabídka kompresorů této značky pokrývá nejpopulárnější automobily vozového parku v České republice a jsou skladem v dostatečném množství. Spolu s atraktivní cenovou politikou se staly dostupnější variantou pro zákazníky, kteří by jinak výměnu kompresoru odložili nebo odmítli.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!