Motorové těsnění PAYEN – novinka v sortimentu ELIT

30. září 2010, 0:00

Společnost ELIT zavádí do sortimentu novou značku těsnění PAYEN. Tato značka těsnění postupně nahradí značku těsnění GOETZE.

Zavedení nové značky těsnění PAYEN souvisí s rozhodnutím výrobce Federal Mogul, který v rámci své sortimentní strategie bude nabízet, namísto 2 značek Payen a Goetze, pouze jedinou značku těsnění PAYEN. Značka Goetze bude nadále nabízena pouze v sortimentu – pístní kroužky. Nová značka těsnění PAYEN Vám přinese řadu výhod. Mezi hlavní výhody se řadí větší šíře sortimentu za splnění podmínky vynikající kvality a technické úrovně výrobku.

PAYEN je v zemích Evropy, Středního východu a Asie známá jako značka, která nabízí úplný sortiment těsnění ve všech kategoriích. Tato značka v sobě zahrnuje technologii výroby těsnění značky Goetze, která je vnímána jako značka nejvyšší kvality, tj. originální kvality.

Šíře i struktura nabídky výrobků značky Payen je podstatně větší než v případě značky Goetze. Značky Payen a Goetze mají ekvivalentní sortiment a pokrytí pro německé motory, ale Payen nabízí mnohem více komponentů pro motory asijských, francouzských, italských a britských automobilů. Nabídka značky Payen je již nyní značně větší co do šířky a struktury, než nabídka značky Goetze. V programu zavádění značky Payen byly stanoveny jasné cíle, pokud jde o pokrytí automobilového parku. Tyto cíle jsou průběžně porovnávány a aktualizovány tak, aby bylo trvale zajištěno širší pokrytí trhu, než nabízí konkurence. Zaměření na značku Payen v rámci komplexního programu umožní ještě rychlejší pokrytí pro budoucnost.

Obecně posledním krokem v procesu změny postavení značek v rámci nabídky společnosti Federal Mogul pro motory je právě zavedení expertní značky pro těsnění. Postavení značky Payen jako expertní značky Federal Mogul pro těsnění vychází z její vynikající technické úrovně jako výrobku originální výbavy a nejširšího pokrytí automobilového parku. Payen má předpoklady k tomu stát se expertní značkou společnosti Federal Mogul v oboru motorových těsnění díky originální kvalitě, nejmodernějším výrobním technologiím, širokému pokrytí trhu (osobní automobily, lehké užitkové automobily, nákladní automobily, asijské značky) a využíváním sítě výzkumných, vývojových a technických center. Payen má v této oblasti největší zkušenosti a silnou identitu značky.

Značka PAYEN – sortiment
* Široký sortiment zahrnující cca 11 000 položek (široké pokrytí automobilů vyrobených v Itálii, Francii, Velké Británii, Asii)
* Součást sítě vědecko-výzkumných středisek (unikátní technická řešení, která získala mnoho různých ocenění a uznání)
* OE dodavatel, německá technologie (vyrábí těsnění již více než 100 let)
* Součást portfolia motorových dílů Federal Mogul (silná a zavedená identita značky)
* Rychlejší uvádění nových výrobků na trh a lepší katalogizace

Těsnění značky PAYEN – hlavní výhody
* Větší šíře i lepší struktura sortimentu než GOETZE
* Širší pokrytí různých typů a provedení motorů
* Vynikající kvalita a technická úroveň výrobků Payen, srovnatelná se značkou GOETZE
* Propracovanější programy zavádění nových výrobků, rychlejší uvádění nových dílů na trh

…A PŘEDEVŠÍM… sortimentní program Payen doplňuje 'expertní značky' společnosti Federal Mogul jako AE, Glyco, Goetze (nyní jen pro pístní kroužky) a Nural a nabízí tedy ucelené a jedinečné portfolio výrobků pro opravy motoru.

 

 

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!