Novinka v sortimentu firmy Elit – filtry VECTOR

4. října 2010, 0:00

Společnost ELIT uvádí na trh ucelený sortiment filtrů pod privátní značkou Vector. Tím ELIT dokonale zkompletuje svou nabídku motorových i kabinových filtrů.

Sortiment byl vybírán velmi pečlivě s ohledem na požadavky místního trhu, zdejší vozový park a poptávku zákazníků. Aktuální nabídka celkem 340 referencí pokrývá téměř 95% všech prodejů, resp. požadovaných aplikací. Sortiment je zaměřen na starší aplikace, kde zákazníci již velmi zvažují cenu opravy/výměny dílů v porovnání se zůstatkovou hodnotou vozu. Pod značkou Vector se nabízí:
* olejové filtry
* vzduchové filtry
* palivové filtry
* kabinové (pylové) filtry

Neméně pečlivě pro Vás vybírali výrobce těchto filtrů, tak aby byla garance nejen dostatečné šíře sortimentu, nízkých cen, ale hlavně také kvality filtrů, která je pro spolehlivý provoz každého motoru klíčová.

Výrobce filtrů Vector je specialistou na tyto díly, má dlouholeté zkušenosti s jejich výrobou a prodává je na trzích po celém světě. Kvalitu výroby dokládají certifikáty kvality ISO 9001:2000 a ISO/TS 16949 (nezbytný pro dodávky dílů do prvovýroby).

Kompletní sortiment filtrů Vector můžete vyhledávat a objednávat prostřednictvím elektronického katalogu ELIT eCAT, www.elitecat.cz. (hledejte v sekci „Filtr“)

Hlavní výhody filtrů Vector pro Vás:
* kvalitní certifikovaný výrobce
* velmi nízké ceny
* široký sortiment na 95% aplikací
* dostupnost všech filtrů skladem k okamžitému dodání

 

 

 

 

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!